Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Rozbrykany Saszka na chwilę przysiadł.
  2. Zapraszam
  3. Proszę o chwileczkę czasu.Robie kolejny bazarek.Potem obfoce kociarnie.
  4. Zakupy dla kociarni od początku września.
  5. Pies,kot-to obowiązek.Po co brać,żeby potem pozbywać się?No ja rozumiem, miesiąc,dwa,ale nie dwa lata.
  6. Dzisiaj dzwoniła pani z Zamościa o Ivcie a tak to cisza.
  7. Zrobiłam bazarek.https://www.dogomania.com/forum/topic/354042-kramik-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciamiczynny-do-11-wrze%C5%9Bnia-do-godz20-tej/?tab=comments#comment-17795793
  8. Serdecznie zapraszam.
  9. Masza- mama Saszy to kot widmo. Wlazła pod narożny mebel i wychodzi ale nie jak ja jestem. Je,pije,kuweta.Nawet są ślady korzystania z legowiska.
  10. Z chęcią ale czy to wypali?Ktoś musiałby kupować tylko smaczki.
  11. Ogłosiłam Saszke. Wyróżnione na miesiac-Rzeszow i Zamość https://www.olx.pl/d/oferta/maly-saszka-prosi-o-domek-CID103-IDLelj7.html https://www.olx.pl/d/oferta/saszka-szuka-domku-CID103-IDLeJyE.html
  12. Za jedzonko myzia się i melodyjki wygrywa.
  13. Mam w tej chwili 3 w domu + dokarmiana mama 6 z zeszłego roku. 1-Iva 2 Sasza kocurek 3 Masza-mama Saszy-rodzaca dzlka-koszt sterylki(240 zł)pokryli znajomi z W-wy z domku letniskowego.Jezdzili też po klatkę-lapke,zawozili na zabieg,odbierali po. Co mam jeszcze pisać? Mam tylko i wyłącznie warunki lokalowe. Wiem, że finansowo na niewiele mnie stać.
  14. Co mam napisać..Gromy niesłuszne już miałam za pomaganie to teraz sama nie wiem...
  15. Trochę zakupów dla kociąt i w tym odrobaczanie,odpchlanie, książeczka dla Saszy. Mama Sadzy-Masza,je.Dlugo nie mogłam jej zlokalizować.Okazalo się, że wlazła pod mebel(bardzo niskie nóżki). Jest strasznie dzika.
×
×
  • Create New...