Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Fajnie mieć gdzieś daleleko, kogoś z tak pozytywnymi myślami.
  2. Super wiadomość.Masza,mama Saszy wylazła po przeszło miesiącu spod szafy.Po maleńkie,przy mnie podeszła do miseczki i zjadła.Do tej pory jadła, piła "niewidzialnie".Ufff
  3. Coś udało się pstryknąć. Ivcia zrobiła się "fotelowa". Wszystkie kocie szmatki z worka wybebeszyl a teraz niewiniątko...
  4. Dalej zaciśnięte.Nie jest źle.
  5. Nici z porządnych fotek.Ganiaja jak mnie widzą.
  6. Witaj Kamilo.Bardzo mi miło. Zrobiłam dzisiaj bubu Saszce,zaszczepiłam. Zaglądaj.Troche mam zaległości,postaram się porobić nowe fotki.
  7. Ula,przystojny ten kocurek od Bgra!
  8. Nigdy o Tofiku nie myślałam źle,pomimo,że miałam z nim przygodę. Żegnaj, bądź szczęśliwy za TM.
  9. Z ogłoszeń kotków był tylko jeden telefon. Ivcia zrobiła się całkiem domowa kotka,przeszło jej całkiem z chowaniem się. Mały Sasza rozrabia,ciekawski. Masza dalej siedzi pod narożnym meblem. Je,pije, korzysta z kuwety.
  10. Świetne to drugie zdjęcie.
  11. A rano było tak:alarm w telefonie,czy budzik-psy chciały już teraz zaraz wyjść.Powylaczalam. Teraz piechy śpią a ja wstaję, piję kawke.
  12. Ale sobie dziwne sprzęty wybierać potrafią.
  13. Skarpety,buty..Trzeba było mieć oczy wkoło głowy.Teraz już staruszek-11 lat.
  14. Nie bardziej a inaczej.I jedno i drugie nie do upilnowania.
×
×
  • Create New...