Nie, jeszcze nic nie mam...
Wydaje mi się, że jak zgłasza sie do akcji, powinien ciachać wszystko taniej. To nie akcja sterylizacji wybrańców, tylko akcja sterylizacji!
Napisałam do Arki w tej sprawie.
U nas sterylka kilka razy taniej (mówiłam, że sucz z ulicy,nasza wetka powiedziała, że 150!). Szkoda, że Oliwka tak daleko :shake:
Jakby czekała na znak do startu :razz: Zazwyczaj robi tak i z impetem wskakuje mi na głowę :evil_lol:
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S31STQ8TNyI/AAAAAAAACJw/yyUFUPB4-yk/s640/almi18.02%20004.jpg[/IMG]
Szaleństwo ;)
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S31SPCzo40I/AAAAAAAACJo/ibt5vAt2sgk/s640/almi18.02%20002.jpg[/IMG]
Coś podobnego już było :razz:
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S31SLjscu8I/AAAAAAAACJk/X7XttK50_Y8/s640/almi18.02%20001.jpg[/IMG]
Świeżutkie zdjęcia dla ciotek i wujków:
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S31Sc9CeeTI/AAAAAAAACJ8/0bH6AuyHKn8/s640/almi18.02%20007.jpg[/IMG]
Zgadnijcie czyje to :lol:
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S31StHfLz4I/AAAAAAAACKU/d3oBKQqbUA0/s640/almi18.02%20012.jpg[/IMG]
Wydało się ;)
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S31Swjc3iqI/AAAAAAAACKY/trTceoIY3Pw/s640/almi18.02%20013.jpg[/IMG]
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S31SqcrsGTI/AAAAAAAACKM/52oCKgp7AXo/s512/almi18.02%20011.jpg[/IMG]
Nie zwracajcie uwagi na głąba po lewej (bliźniaki nie?) :evil_lol:
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_CuHE5J30kmM/S31SncvV4AI/AAAAAAAACKI/KUu_qelh6x4/s512/almi18.02%20010.jpg[/IMG]
Oj, telefonów zero :razz: ..
Na allegro ktos zalicytował, ale chwile pozniej napisał maila, ze nie moga przyjechac po nią osobiście :razz: z błędami ortograficznymi :mad:
Cos wkoncu musi sie znaleźć ;)
No to jesli znalazłby sie transport na trasie np. Kraków Lublin , tak, zeby ktos przejezdzał przez moje okolice - dajcie znać. Kurier okropnie drogi, bo moj kennel ponad 10 kg ma napewno....