Mówiłam, że to nawet nie 100% ale 1000% jamnik jest :loveu:
Jak Tanitka opisujesz Zuzkę to tak jakbym o Hektorciu czytała. Z tym patyczkiem zadługo trzymanym w ręcę. Hektor potrafi tak podskoczyć, że wyrwie z ręki tego patyka :) On potrafi tak podskoczyć, ze sobie drzwi z klamki otworzy :roll:
Domciu dla Zuzinki- przybywaj :multi: