No to trzeba Małyszowi sprezentować Grupcia w nagrod za zdobycie Kryształowej Kuli :cool3:
A wogóle to cześć Ciotki :)
Nawet nie wiecie jak ja się cieszę... :multi:
Ja upośledzona komputerowo jestem :shake: Nie umiem wstawić banerka, jak wstawiłam ten co mam w podpisie sama pojęcia nie mam, jak mi się to udało :shake:
[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2608/dscf1735wm3.jpg[/IMG]
A ja czekam i czekam...