Ja będę u Pani Irenki 5 kwietnia w imieninki. Odrazu podrzucam coś na Święta, bo potem to już nie mam jak. O kwiatkach od Ciebie dusje -oczywiście pamiętam! O karteczce nic nie wiem, ale się dowiem czy doszła.
Co do prywatki- oczywiście, że poczekamy na Ciebie dusje :p Myślę, ze inne Ciotki też tak sądzą :cool3: Jak już się spodkać to w miarę jak w największym gronie.
Co do strzyżenia pieska muszę się dowiedzieć jak ma koło mnie otwarty salon w sobotę bo w niedziele to napewno nie ma otwartego. Ale to chyba bym musiała Cię wcześniej zapisać, bo wiem, ze ma tam kocioł ze stryżeniem. Kiedy bym nie poszł to zawsze multum psiaków jest...