Przykro mi z powodu Micha :-(
Celinko, ty i tak masz szczęście, bo widziałaś się z Anią trochę temu a ja z moim bratem ostatni raz widziałam się rok temu :shake: Przyjeżdża do Polski zawsze w kwietniu, bo u nas wtedy dużo naszych rodzinnych świąt jest- nie tylko Wielkanocne. Różne urodziny, imieniny, moja rocznica ślubu lada dzień będzie a i na Wielkanoc się teraz załapie.
Dumcia pośród tego kwiecia wygląda jak najsłodsza wisienka :loveu: U nas w Szczecinie magnolie kwitną- ślicznie to wygląda.
Mój Hektorek był dziś z Panciem na rybach i duuużego szczupaka złowili. Został już spapusiany :cool3: Smaczne rybka ale ości to ma ogromną ilość :roll: