:shake: no nie Fąfelek już nie ma domku, cholewka. Trudno trzeba szukać domku i to szybciutko. martik b nie martw się musimy porobić ogłoszenia i tyle. Dowiedzialam się że można zrobić również ogłoszenia w gazetach, które pokazują się w wtorki i piatki np. anonse