Ale przeciez mozecie działać na początek na zasadzie wolontariatu. Zakładacie strone www, szukacie dla nich domków, sprawdzacie je, podpisujecie umowy, kastrujecie, szukacie pomocy, sponsorów, itd...zanim zalegalizujecie rozwincie sie, zdobądzcie znajomosci.
My nie jestesmy stowarzyszenie, fundacja, zamierzamy to zalegalizowac, ale na razie działamy wolno.