Sluchajcie, on na 100% moze jechac do Niemiec, tylko teraz ustalimy kiedy bedzie transport, ok? wiec przedluzcie czas,albo Niemcy zapłaca- ile placicie?
Nie ma Ramzesa na naszej stronie [URL="http://www.nadzieja-dobermana.pl"]www.nadzieja-dobermana.pl[/URL]
prosze o podanie mi krótkich danych psa (wiek, jaki jest wobec ludzi, kotów, psów, na spacerze, itd...) oraz namiarów do kogoś, jakby ktos chciał zapytac o psa i przesłanie wraz ze zdjeciami na meila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Jak chcecie, wysle zdjecia z przetlumaczonym opisem do fundacji niemieckiej dobermann-nothilfe.
Fundacja Niemiecka może zabrać sunie, już. Ma dla niej DT, na czas porodu, rekonwalescencji. Tylko transport? i czy można ją "przygotować" do wyjazdu, skoro pewnie nie ma szczepien...
[quote name='dzodzo']mhmmmm, kolejna bieda-zaraz nadam temat reszcie ciotek dobkowych, moze razem cos wymyślimy.
A co do szczeniąt-czy nie lepiej uspic slepy miot niż pozwolic na trafienie maluchów w ręcę przypadkowych ludzi?[/quote]
ja też jestem za uspieniem :placz:chociaż nie nawidze tego pisac, ale to lepsze niż oddawanie je kolejnym niewiadomym.
Napisac o suni do niemieckiej fundacji?