Oj, ale się cieszę, normalnie sie poryczałam...
Trzymam kciuki za tymczasowy domek, to najlepsze wieści w tym dniu!!!
Jesteście kochane: za spacerki, za mizianie, za opieke, za karme, szukanie domków, tymczasu, normalnie słów mi brakuje jak bardzo jestem Wam wdzieczna!!! Ja kocham tego psa i jego los leży mi na sercu! Jakby to wypaliło, udało się to będę przeszczęsliwa!!!
Za zaangażowanie jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!