Z tego co lekarz mówił, to kastracja będzie kosztowała 70zł. Więc spokojnie wystarczy a nawet zostanie 55zł, które zostawię, a jak Barus pójdzie do nowego domku to zdecydujecie co z tą kasą zrobić, czy oddać wam na konto czy na jakiś cel na AFN damy. Jeszcze raz bardzo dziekuję za wpłaty!!!Jesteście kochani!!!
Baruś był dzisiaj bardzo grzeczny i ciągle chciał być miziany. Przyszła moja siostra, która zakochała się w Barim i jakby nie miała psa to ten już byłby jej. Wymiziała, wybawiła, wycałowała go jak należy, teraz Barim opiekuje się mój mąż.
Bari jest umówiony na kastrację na 14 lutego na godz. 12.00.
To wspaniałe psisko!!!