A oto ogloszenie ze strony 4łapy nic sprawdzonego dlatego sama nie podejmuję się ogłaszania naszych psiaków ale moze w czymś to pomoże:)
[SIZE=3][COLOR=darkorange]"Witam, w ostatnie wakacje straciłam ukochanego psa i postanowiłam teraz pomóc takiemu który naprawde bardzo potrzebuje domu. Chciałabym psa dużego (lecz nie ogromnego), szczeniaka. Ilość ogłoszeń "oddam psa" mnie przytłoczyła i nie jestem w stanie wybrać;chciałabym zaopiekować się każdym, dlatego najchętniej przyjme pieska któremu NAPRAWDE potrzebny jest dom! Pozdrawiam" tel kontaktowy [COLOR=darkorange]691170135. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]poza tym nasza Żabka to nie szczeniak ale pies bardzo potrzebujący...A jak nie to moze pomoże to komuś kto ma szczeniaczka w potrzebie;)[/COLOR][/SIZE]