Z czasem napewno ulepsze banerek;) powstanie jakiś lepszy ale jak bede miala do tego program bo narazie to taka asekuracja;) Żabka prosimy o uśmiech na pierwszej stronce;)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2214/zdj281cie056as4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7910/zdj281cie060yz3.jpg[/IMG][/URL]
[url]http://img90.imageshack.us/img90/9512/dscn1926ho2.jpg[/url]
Pare obiecanych foteczek choc troche starszych bo mają już te pół roku ale psiula łatka w łatke taka sama;) aktualne jak juz wspomniałam beda niebawem;)
[url]http://img351.imageshack.us/img351/9603/dscn1925vo3.jpg[/url]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/515/dscn1982io6.jpg[/IMG][/URL]
Ospa trwa różnie wiem bo sama przechodziłam jak miałam pare lat to siedziałam własnie koło 2 tygodni ale znam przypadki tygodniowe mniej wiecej ale to osoba dorosła...Jejq oby Józiowi sie poszczęściło...Ale chłopak ma nie fart ostatnio no...najpierw adopcja nie udana teraz to...
No tak wąteczek troche zaniedbałam...Wybieram sie w tym tygodniu z psiółą porobic troche zdjęć(bo ja cyfrowego aparatu nie posiadam) to obiecuje ze Saruni też się pstryknie seryjkę;)
Przesyłam głaski dla Sabuni;) nie miałam okazji sie z nią pozegnać...Będę tęsknić za maluszką, bo kto mnie teraz bedzie witał w biurze?? ehh...Ale najważniejsze że ma domek;) mała rządzi ale pewnie z czasem do siebie przywykną
No Żabcia czekamy i czekamy...Józio jedzie do domku,Sabcia też, Azunia już zaaklimatyzowała się w nowym miejscu,Petka,Didi,Roki mają świetnych właścicieli...Teraz na Ciebie kolej;) pokaż ze też potrafisz tak mocno w sobie rozkochać;)
Super;) teraz wierszyk to czysta prawda;) więc ludziska teraz nic innego jak sie nie zakochać w takim opisie psiuli a potem w samej psiuli adoptując ją;)
U Pani Józkowej miejsce jeszcze dla innych psiulów, fajnie ze domek taki kochany ale Józio z innymi facetami sie nie dogada...Odseparowane by były moze czy jak?? juz póxno i nie dokońca kontaktuje co czytam:evil_lol:
Trójmiejskie psiaki robia furorę w W-wie:loveu:Też dopiero do mnie doszlo ze Sabinka domek znalazła;) jejq jeszcze Żabka i Lalka i jestem szczęśliwa jak mało kto;)
Biedny kociak...Oby mu się poszczęściło...
I Żabuni oczywiście też, dzisiaj niestety do schronu nie dojechałam bo mojego psa na ściąganie szwów trzeba zaprowadzić i miedzy wizytą u weta a końcem lekcji bym sie nie zmieściła...
Coś przeoczyłam?? Boshe Sabcia ma domek!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:ciche wyrazanie radości.Kumpele do witania mi zabierają ale co tam byle by jej było dobrze;)