Babcia wogóle fajna w stosunku do psiaków:loveu:
Mój pies zawsze urzęduje w kuchni przy robieniu kolacji,obiadu...I po zniesieniu już talerzy ze stołu, bo rzebrak mały liczy zawsze na jakies ścineczki,kosteczki czy inne łakocie, a babcia jej zawsze cos daje...Potem w oczach babci wygląda to tak jakbym psa wogóle nie karmiła:evil_lol: