dzis odezwal sie do mnie ten caly piotr. poprosilam go o namiary i podalam tutaj. moze ktos z osob zajmujacych sie Rambo poda mi swoje, ja mu podam i sie skontaktujecie? pytal mnie tylko o to, czy byscie mogli mu dowieac psa bo on nie ma zadnego transportu. tpom wszystko, co wiem. podalam jego numer tel i gg. moze warto sie z nim skontaktowac? on prosi o namiary i o jakis numer telefonu, zeby moc sie z wami skontaktowac.