bardzo ciezko mi sie watek Kubusia otwiera.
zaczelam robic ogloszonka.
pozostale, ktore robilam wczesniej, odnowie.
na razie umiescilam go tutaj
[url=http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23699735,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html]b
kurcze, ja to jakiegos pecha mam.
nie moglam juz ktorys raz z rzedu wlezc na watek Kubusia, ale w koncu sie udalo i cos mi dogo ciezko chodzi.
dzis wysylam przelew:)
fotki sa piekne:)
juz wczesniej chcialam to napisac, ale nie moglam, niestety.
i dzis ogloszenia Kubusiowi porobie i podam do nich linki:)
pozdrawiam.
[quote name='gonia66']Desdemonko- pieniążki (40 zł:loveu::loveu:)wczoraj dotarły na konto Kubusia
( kurcze...nie napisałam???:hmmmm:-PRZEPRASZAM...zanotowałam tylko w swoim zeszycie i chyba mi się zapomniało...:oops::oops: )bardzo dziękujemy cioteczce...:loveu::loveu:
[U][B]
to super, ze juz doszly:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
[/B][/U]
melduje, ze dzis popoludniu rowniez dokonalam przelewu w wyskosci 40 zl na Kubusia:)
tyle tylko, ze przez poczte i nie mam pojecia, kiedy pieniazki wplyna na konto i jak dlugo ida:)