Jump to content
Dogomania

desdemona

Members
  • Posts

    7874
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by desdemona

  1. ciaza padla na mozg??? bo na to wlasnie wyglada.
  2. ja tez od urodzenia wychowywalam sie z psami i kotami. dzis mam 33 lata i zadnej alergii. moje dziecko tez wychowuje sie z psem w domu i zyje. ale na osiedlu, gdzie mieszkam, znam przypadek, gdzie kobieta po urodzeniu dziecka przed kilkoma miesiacami, wywiozla do swojej rodziny psa. a wczesniej przezywala, ze to jej ukochana sunia. no, ale jak sie dupy nie chce ruszyc, zeby pieska wyprowadzic i dzieckiem trzeba sie zajac...
  3. nie wiem co napisac. brak mi po prostu slow.
  4. [URL="http://www.fotosik.pl]"]www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images13.fotosik.pl/104/a4d71166751451eb.jpg[/IMG][/url] [URL="http://www.fotosik.pl]"]www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images29.fotosik.pl/87/24eb088d242c911b.jpg[/IMG][/url] [URL="http://www.fotosik.pl]"]www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images12.fotosik.pl/106/b5bfb6497769d43d.jpg[/IMG][/url] [URL="http://www.fotosik.pl]"]www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images24.fotosik.pl/86/2f32f00220580d5a.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl]"]www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images13.fotosik.pl/104/a4d71166751451eb.jpg[/IMG][/url]www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/87/24eb088d242c911b.jpg[/IMG][/URL]
  6. boze... tragedia:( na tych pierwszych fotkach byla taka zgaszona:( odnosze wrazenie, ze to pozbycie sie jej przez wlascicieli, dobilo ja. nie chciala zyc, nie walczyla bo jej na zyciu juz nie zalezalo:(
  7. piekny pies. az dziw, ze ma takiego pecha do ludzi:(
  8. jestem w szoku! nie ten sam pies! smieje sie od ucha do ucha! c
  9. powinno wyciagnac sie od nich konsekwencje. pojda do innego schronu po innego pieska i bedzie powtorka z rozrywki.
  10. a ten biedak to juz calkiem zapomniany zostal:(
  11. no nie! wierze, ze znajdzie swoje miejsce na ziemii!
  12. a ja wierze, ze znajdzie swoj dom i swojego czlowieka:)
  13. i dlaczego nikt tej biednej suni nikt jeszcze nie wypatrzyl i nie pokochal?
  14. podniose watek bo spadl bardzo nisko... moze kogod poruszy los tego biednego psa:(
  15. oj, biedactwa na szerym koncu... kto was zauwazy???
  16. a coz to sie stalo, ze nikt do suni nie zaglada od tak dawna??? a w ogole to co u niej?
×
×
  • Create New...