Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Super, że ma allegro :) Ja też mogę wystawiać psy, więc jakby jeszcze coś kiedyś było to piszcie mi na priv, bo wszystkich wątków codziennie nie mam jak ogarnać;) gigi-44, fajnie, że wciągłeś się już w pomoc na dogo :cool3: A dasz radę zmienić tytuł? Mógłbyś wpisać, że owczarek niemiecki. Wtedy wyszukiwarki allegro prędzej go znajdą, jak ktoś szuka onka ;)
  2. [quote name='Formica']Anashar próbowałam dodac Kame do twojego watku ale rzeczywiście coś ze zdjęciami padły.[/quote] A moglabys mi przeslac te zdjecia w wyzszej rozdzielczosci na maila? Bylbym wdzieczny :) [email][email protected][/email]
  3. [quote name='erka']Bary , ON-ek, ktorego tu ogłaszałam juz ma dom, dzieki ogłoszeniu na forum owczarków przez Anashar!:loveu:[/quote] Nie dzieki forum a stronie i allegro :)
  4. Wspaniala wiadomosc:loveu: Ardenku juz bedzie tylko lepiej!!!!:multi:[B][SIZE=4][COLOR=#008000] :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
  5. [quote name='ewatr']Kornelia dzisiaj pojechała do domu :multi: :multi: :multi: [/quote] Super :loveu:
  6. Rzecz w tym, ze Toro byl leczony wszystkimi mozliwymi srodkami jakie tylko byly mozliwe u nas w schronisku. Raz bylo lepiej, raz znow sie pogarszalo. Wetka mi powiedziala, ze tu zatacza sie bledne kolo. Zobaczymy co powiedza na sggw
  7. Super! :loveu::loveu::loveu: Lili - a czy bedziemy mogli liczyc na jakies zdjecia? :)
  8. Gonzus, niech ktos Cie w koncu zabierze do domu... :(
  9. [URL]http://nadzieja-dobermana.dog.pl[/URL] ;)
  10. I allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=193050260[/URL]
  11. Rozpoczynamz akcje zbierania na hotel!!! Tadam! [URL]http://gonzo.anashar.pl/[/URL] Rozsylac gdzie popadnie!!! A teraz w koncu ide na upragniony odpoczynek...
  12. Super psina :) I frecior tez :) Ale czekamy na wiecej zdjec ;)
  13. Fizia - wrzucanie psiakow bez opisu charakteru mija sie z celem powstania tej strony :( Zal mi ich, ale to nic nie da. Ludzie szukajac psa przez internet chca wiedziec cos o jego charakterze. Chyba, ze zrobie im wsoplna podstrone...
  14. Zeby ci sie tez nie nudzilo, powklejaj opisy i zdjecia;) Tylko odrazu mowie, ze nie wiem kiedy je wrzuce, bo mam ciagly dyzur przy swoim psie :( A jutro juz koniec weekendu...
  15. Jak zawsze, na dogo często ludzi ponoszą emocje... Dzisiaj rozmawiałem z weterynarką w schronisku. Toro był leczony na nużyce non stop odkąd wrócił z nieudanej adopcji. Wcześniej nie miał żadnych objawów, wystąpiły dopiero po oddaniu go do schroniska. Wetka powiedziała, że możliwe, że zaraził się tym paskudztwem w czasie pobytu w swoim 'pseudo' domu od jakiegoś innego psa. Stan Tora był niestabilnyy, raz było dobrze, a jak się pogarszało znów dostawał serie antybiotyków. To nie jest tak, że nikt go tam nie leczył... Zresztą zobaczymy co będzie na sggw. I jeszcze jedno - Wy trafiłyscie na moment tego pogorszenia w jego chorobie. A zmiany skórne na głowie mogą być spowodowane alergią na jakiś pokarm. Tyle ode mnie. A zapytać wetki musiałem, bo inaczej nie mógłbym subiektywnie ocenić sprawy. Nie zawsze w schroniskach postępują dobrze. Ale często robią tyle, na ile ich tylko stać, choć niekiedy to i tak jest za mało...
  16. [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/URL] Tu kolejne 2 dobki, nie wiem czy już je zgłaszał ktoś.
  17. Już ją wrzucam na owczarki. Tylko czy mogę liczyć na zdjęcia w większej rozdzielczości?
  18. 1 rysunek mi nie za bardzo wyszedł więc zabrałem się porządnie za stronę ;) Jak wrzucę już wszystkie dobki coś pokombinuje. Potrzebuje się skontaktować z osobą która wykupiła domenę nadzieja-dobermana.pl - chyba Milo, aczkolwiek mogę się mylić. Możesz zmienić serwery DNS tak jak wcześniej prosiłem? Inaczej domena znów będzie przekierowywać na starą stronę. Wrzuciłem już część psiaków do adopcji, jutro planuje wrzucić wszystkie. Na poczatku zawsze to trwa, bo sporo ich jest ;) Podoba Wam się taka forma? No i ew. co zmienić co dodać, czekam na sugestie ;)
  19. Tak straciła łapę :( Asior, będziesz jutro w schronie?
×
×
  • Create New...