-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Rex przepiękny ONek - niedoczekał domu, odszedł za TM.
Anashar replied to BosiaB_86's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super, że ma allegro :) Ja też mogę wystawiać psy, więc jakby jeszcze coś kiedyś było to piszcie mi na priv, bo wszystkich wątków codziennie nie mam jak ogarnać;) gigi-44, fajnie, że wciągłeś się już w pomoc na dogo :cool3: A dasz radę zmienić tytuł? Mógłbyś wpisać, że owczarek niemiecki. Wtedy wyszukiwarki allegro prędzej go znajdą, jak ktoś szuka onka ;) -
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
Anashar replied to Formica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Formica']Anashar próbowałam dodac Kame do twojego watku ale rzeczywiście coś ze zdjęciami padły.[/quote] A moglabys mi przeslac te zdjecia w wyzszej rozdzielczosci na maila? Bylbym wdzieczny :) [email][email protected][/email] -
[quote name='erka']Bary , ON-ek, ktorego tu ogłaszałam juz ma dom, dzieki ogłoszeniu na forum owczarków przez Anashar!:loveu:[/quote] Nie dzieki forum a stronie i allegro :)
-
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Anashar replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Wspaniala wiadomosc:loveu: Ardenku juz bedzie tylko lepiej!!!!:multi:[B][SIZE=4][COLOR=#008000] :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B] -
Fundacja Boksery w Potrzebie- Toro odszedł za TM [']
Anashar replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rzecz w tym, ze Toro byl leczony wszystkimi mozliwymi srodkami jakie tylko byly mozliwe u nas w schronisku. Raz bylo lepiej, raz znow sie pogarszalo. Wetka mi powiedziala, ze tu zatacza sie bledne kolo. Zobaczymy co powiedza na sggw -
Super! :loveu::loveu::loveu: Lili - a czy bedziemy mogli liczyc na jakies zdjecia? :)
-
Super psina :) I frecior tez :) Ale czekamy na wiecej zdjec ;)
-
Fundacja Boksery w Potrzebie- Toro odszedł za TM [']
Anashar replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak zawsze, na dogo często ludzi ponoszą emocje... Dzisiaj rozmawiałem z weterynarką w schronisku. Toro był leczony na nużyce non stop odkąd wrócił z nieudanej adopcji. Wcześniej nie miał żadnych objawów, wystąpiły dopiero po oddaniu go do schroniska. Wetka powiedziała, że możliwe, że zaraził się tym paskudztwem w czasie pobytu w swoim 'pseudo' domu od jakiegoś innego psa. Stan Tora był niestabilnyy, raz było dobrze, a jak się pogarszało znów dostawał serie antybiotyków. To nie jest tak, że nikt go tam nie leczył... Zresztą zobaczymy co będzie na sggw. I jeszcze jedno - Wy trafiłyscie na moment tego pogorszenia w jego chorobie. A zmiany skórne na głowie mogą być spowodowane alergią na jakiś pokarm. Tyle ode mnie. A zapytać wetki musiałem, bo inaczej nie mógłbym subiektywnie ocenić sprawy. Nie zawsze w schroniskach postępują dobrze. Ale często robią tyle, na ile ich tylko stać, choć niekiedy to i tak jest za mało... -
1 rysunek mi nie za bardzo wyszedł więc zabrałem się porządnie za stronę ;) Jak wrzucę już wszystkie dobki coś pokombinuje. Potrzebuje się skontaktować z osobą która wykupiła domenę nadzieja-dobermana.pl - chyba Milo, aczkolwiek mogę się mylić. Możesz zmienić serwery DNS tak jak wcześniej prosiłem? Inaczej domena znów będzie przekierowywać na starą stronę. Wrzuciłem już część psiaków do adopcji, jutro planuje wrzucić wszystkie. Na poczatku zawsze to trwa, bo sporo ich jest ;) Podoba Wam się taka forma? No i ew. co zmienić co dodać, czekam na sugestie ;)