Ale jeśli to krwiak to leczenie będzie polegało jedynie na przecięciu tego i wypuszczeniu krwi ;) Przechodziłem przez to nie jeden raz :cool3: To krótkie i b. mało kosztowne leczenie ;) I wierzę, że Lulu ma to samo
[quote name='AniaB']Czy ktoś ma moze pozyczyc kołnierz dla srednio duzego psa? (brenda moja tymczasowa rozdrapuje oko po operacji i musze jej jakos to uniemozliwic..) Oddam nienaruszony..
Ja jeszcze gdzieś kołnierz mam po swoim ale cały posklejany. Więc jeśli trzba mogę dać, ale od Fuksia Eli napewno będzie w lepszym stanie :)
Wszelakie materiały, historię, zdjęcia odnośnie znęcania sie nad zwierzętami. Tylko aby wykorzystać prywatne zdjecia musi być zgoda. Ze schroniska we wrocławiu jeszcze odp. nie dostałem :roll:
No właśnie, będziemy tęsknić :placz: Może choć dorwiesz na chwilkę neta i uraczysz nas jakimiś fotami albo choć wrażeniami? :cool3:
Miłego wyjazdu!:loveu:
Bellatriks - Dziękujemy :loveu:
A bo ja za leniwy jestem na robienie wielu fotek w takie upały :evil_lol:
Miłego wyjazdu Bonitko :loveu: Szkoda tylko, że faflaków nie bierzecie :p
No ja mogę wkleić, choć chwalić się nie ma czym :lol: Nu bo ja niepotrafie zrobić projektu prostego, tak już mom :roll:
Ja przynajmniej to widziałem, jako zwierzaki siedzące na pomoście i czekające na statek z napisem Szara Przystań ;)
Ktoś doświadczony powinien jej to nakłuć (najlepiej strzykawką i trochę zassać) jeśli to krwiak, starczy naciąć. Ale jeśli ropień to gorzej, bo może wdać się zakażenie. Mojego psa ledwo odratowaliśmy właśnie przez taki ropień :shake:
Jak najszybciej powinien zobacyzć ją wet!
Biedna suńka. Taka młoda i już chora :shake:
Jak wygląda ten guz? Miękiki twardy jak duży? Mój w jej wieku miał 2 podobne, które okazały się krwiakami. częste u młodych ONków po uderzeniach.