Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Bo się pewnie dalej boi tego psa ze swojego wybiegu...
  2. Ale jeśli to krwiak to leczenie będzie polegało jedynie na przecięciu tego i wypuszczeniu krwi ;) Przechodziłem przez to nie jeden raz :cool3: To krótkie i b. mało kosztowne leczenie ;) I wierzę, że Lulu ma to samo
  3. Ktoś kto robił zdjęcia. Ale dyrektorka raczej też może być. Liczymy na Ciebie!:)
  4. Ulv, Dzięki za linki! btw. mogłabyś Ty zapytać w schronie czy można wykorzystać te zdjęcia?;)
  5. podpisuje się w całości pod słowami Agaty Miśtku (*)
  6. [quote name='AniaB']Czy ktoś ma moze pozyczyc kołnierz dla srednio duzego psa? (brenda moja tymczasowa rozdrapuje oko po operacji i musze jej jakos to uniemozliwic..) Oddam nienaruszony.. Ja jeszcze gdzieś kołnierz mam po swoim ale cały posklejany. Więc jeśli trzba mogę dać, ale od Fuksia Eli napewno będzie w lepszym stanie :)
  7. Wszelakie materiały, historię, zdjęcia odnośnie znęcania sie nad zwierzętami. Tylko aby wykorzystać prywatne zdjecia musi być zgoda. Ze schroniska we wrocławiu jeszcze odp. nie dostałem :roll:
  8. No właśnie, będziemy tęsknić :placz: Może choć dorwiesz na chwilkę neta i uraczysz nas jakimiś fotami albo choć wrażeniami? :cool3: Miłego wyjazdu!:loveu:
  9. Bellatriks - Dziękujemy :loveu: A bo ja za leniwy jestem na robienie wielu fotek w takie upały :evil_lol: Miłego wyjazdu Bonitko :loveu: Szkoda tylko, że faflaków nie bierzecie :p
  10. Ja deklarowałem stworzenie strony. Jeśli pomożecie w materiałach to ja się z obietnicy wywiąże;)
  11. No ja mogę wkleić, choć chwalić się nie ma czym :lol: Nu bo ja niepotrafie zrobić projektu prostego, tak już mom :roll: Ja przynajmniej to widziałem, jako zwierzaki siedzące na pomoście i czekające na statek z napisem Szara Przystań ;)
  12. Ktoś doświadczony powinien jej to nakłuć (najlepiej strzykawką i trochę zassać) jeśli to krwiak, starczy naciąć. Ale jeśli ropień to gorzej, bo może wdać się zakażenie. Mojego psa ledwo odratowaliśmy właśnie przez taki ropień :shake: Jak najszybciej powinien zobacyzć ją wet!
  13. Śliczny ten Twój Spiro. Cały czas się cieszy :loveu:
  14. Linki zdjeciowe zmienione i działające;)
  15. Biedna suńka. Taka młoda i już chora :shake: Jak wygląda ten guz? Miękiki twardy jak duży? Mój w jej wieku miał 2 podobne, które okazały się krwiakami. częste u młodych ONków po uderzeniach.
  16. Dobrze, że Alterek już lepiej się czuje! Jak pisałem, wpłace jakieś grosze najpóźniej w poniedziałek.
  17. Bannerki: [IMG]http://anashar.piwko.pl/bannery/julek1.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/bannery/julek2.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.piwko.pl/bannery/julek3.jpg[/IMG]
  18. Oby tylko chciał walczyć z chorobą...
×
×
  • Create New...