Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. To strasznie duzo biora :shake: U rodziny na wsi kiedys robili za 200. Wiem, ze to dziwne rozwiazanie, ale czy nie znalezlibyscie chetych wolontariuszy do zrobienia takich bud? Przecierz nie musza byc super piekne, tylko funkcjonalne :razz: Gdyby u nas byla taka akcja to bym poszedl. W kilka osob jedna buda to robota na 2-3 godzinki. I starczy ze jedna osoba wie jak ja zbudowac, a reszta tylko robi wg. zasad.
  2. To moj by sie jej spodobal, bo jest na bardzo wysoooooooookim poziomie :evil_lol:
  3. Ale od tego czasu mial dobra dyscypline i sie poprawil :)
  4. A nie lepiej zamowic u zwyklego miejscowego stolarza? Kupic deski, i odpalic mu za robozicne. A ocieplic samodzielnie. 400zl za bude :shake:
  5. Moj jest bardzo posluszny, zapytaj Sugarr :razz: W Hit Dogu bylismy moze 3-4 razy. Szkola dobra, ale dla mojego burka niestety sie nie nadawala bo jest sercowcem, wiec sam sie wzialem za jego szkolenie. A wyniki sa bardzo satysfakcjonujace :razz:
  6. Jak oni mogli wogóle dopuścić psy do takiego mieszania :/ Wogóle nie widać, że chodzi im wyłącznie o kase, a nie o dobro psiaków... Ja bym takich ludzi odrazu powystrzelał...
  7. Ja umiem. Napisz do mnie na gg: 5853123 to Ci pomoge :)
  8. Jejku, ale porobiłem :oops: Zmieniałem inną aukcje, żeby szybko wystawic i zapomniałem miasta zmienić. Już zmieniłem ;)
  9. [COLOR=black]No i widzisz Behemot? Jednak jestem jasnowidzem :diabloti: [/COLOR] [COLOR=black]Gratuluje zwycięzcom :) Ale nie fotografom, tylko psiakom które tak ładnie pozowały :evil_lol: [/COLOR]
  10. Ja tam sam szkoliłem mojego psa i jakoś szkolenie mi niepotrzebne :evil_lol:
  11. Kiwi ja bez problemu mogę przewieźć Pompona na wizytę ;) Mieszkam zaraz obok jego DT więc nie ma sensu ciągać kogoś z drugiego końca miasta ;) No chyba, że Karusia by załatwiła samochód :) Ale jeśli nie to ja bez problemu mogę wziąć go do MPK, a później na rękach zanieść do lecznicy, żeby się nie męczył za bardzo ;)[COLOR=black][/COLOR]
  12. [COLOR=black]Mój uwielbia małe psiaki. I jest delikatny w zabawie z nimi. Gorzej jak się rozpędzi, bo to jest taka ciapa że we wszystko wpada :lol: [/COLOR]
  13. Dziękuje :) nie leń, ja zapracowany człek jestem poprostu a na dogo zaglądam tylko przelotem :eviltong: Kurde wszystkie zdjęcia są fajne, ciężki wybór będzie :shake:
  14. Jaaa? Może jeszcze chciałabyś żebym wyszkolił Portosa taj jak Rocky'ego:evil_lol:
  15. Dobra, zapamiętam sobie :eviltong:
  16. No ale udzielają się tylko osoby które były :mad:
  17. Nikt nie chce takiego pięknego psa?:( Już tak długo czeka...
  18. No co jest? Nikomu nie podobają się zdjęcia? :cool3: :mad:
  19. Napewno będzie biegał :) Wspaniale, że psiak juz lepiej się czuje. A jak Pomponik będzie już w nowym domku to będzie miał aż dość miejsca do biegania :D
  20. Mój ma 1,5 roku, ale to dalej taki przerośnięty szczeniak :evil_lol:
  21. Ale do zdjecia roku, oczywiście założysz nowy wątek? :razz:
  22. W sumie juz jest jutro, ale odkad przyslalas maila caly czas wystawialem aukcje :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=156390040
  23. No właśnie, dobrze że przeczytałem. Bez namiarów to chyba ciężko będzie wystawić aukcje :( narazie dam swojego maila, ale jak ktoś coś napisze, to przydałoby się przekierować do kogoś kto jest najbardziej obeznany w sprawie Berosa...
×
×
  • Create New...