Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. To wstawię swoje zdjęcia :evil_lol: i Jagienki :evil_lol:
  2. No mi by jak najbardziej pasowało :) I wziąłbym aparat :cool3:
  3. A dziekuje :), juz sie na drugim watku zgadujemy :evil_lol:
  4. Jaga nie bylem 3 tygodnie w schronisku a tu takie wiesci... Naprawde jest az tak zle???
  5. Sam tam chyba ze swoim burkiem na kapiel wpadne :evil_lol: Do wanny go nie wloze, ale do jeziorka juz jakos zaciagne :lol:
  6. A zmiescilbym sie z Wami? :) Bo niebylem jeszcze w hoteliku a chetnie odwiedzilbym Wodnika i poznal Ligockie psiaki :) Tylko jedna sprawa, mieszkam na alejach wiec nie wiem gdzie bym musial podjechac ;)
  7. No a jak :) A jak Oni dobrze maja, ze Harisek u nich mieszka :cool3: To dopiero cos!:evil_lol:
  8. Puszek w końcu doczekał się swojego domku :multi: :loveu:
  9. Oby jej się tym razem poszczęściło :) Ale widzę, że miałyście baaaardzo wesoło dzisiaj :evil_lol: Kiedyś muszę się z Wami zabrać do hoteliku jak będzie miejsce :)
  10. Nooo, wesole stadko :lol: A Podhalanowi domek jeszcze sie znajdzie napewno :)
  11. WOdniczek ma już 110zł z bazarku! :multi: Ale aukcja nadal trwa :cool3:
  12. Ale on się tuli do człowieka :( On potrzebuje własnego człowieka. Musimy mu znaleźć dom, musimy mu dać wiarę w lepsze jutro. On na to zasługuje!
  13. Może komuś się przydadzą, a wzpomożemy Wodnika :) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49947
  14. Zaraz będą kolejne bazarki na Wodniczka :cool3: Podziękujcie mojej mamie bo kosmetyki oddała na licytację :lol:
  15. Nie chce nikt encyklopedi zwierząt? :) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3789571#post3789571
  16. Pies wspaniały :) Miałem wystawić bazarek na oskalpowanego Ardenka, ale on już ich kilka ma. Wodnikowi na daną hwilę pomoc bardziej potrzebna, a że aktualnie nie jstem przy kasie chociaż tak mu pomogę :)
  17. A o ktorej dzisiaj? Ja mam caly weekend imprezowo-pracowity ale moze na chwilke sie wyrwe :)
  18. No i niedlugo beda nowe zdjecia zdrowszego Rocka :)
×
×
  • Create New...