Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Trzeba mieć nadzieję, zawsze. Nic nie jest przesądzone, i wszystko może się wydarzyć. Trzeba wierzyć w lepsze jutro. Myśleć pozytywnie. W tej chwili najważniejsze jest aby Wodnik nie cierpiał i doświedczył jeszcze co znaczy miłóść. Żeby nie odszedł sam, w zapomnieniu jak umiera wiele naszych czworonożnych przyjaciól, samotnych, niezauważonych, ktorym nikt nie dał szansy...
  2. Ajajaj, we wtorek popołudniu mam wizyte u lekarza:( A o której?
  3. A ja już prawie 1,5 miesiąca nie byłem :(
  4. Dzięki, wszystko zaktualizowane :) Mam prośbę - jak wklejacie psiaka zróbcie to tak jak [B]Nati 92 [/B]to przyśpiesza aktualizację, ja sam nie mam czasu przekopywać się przez wszystkie wątki i wypisywanie na bieżąco informacji :( Żeby coś zdiałać musimy pracować zespołowo ;):)
  5. U mojego apetyt się nie zmienił, możliwe, że to chwilowe zachowanie po reakcji na jakieś składniki leku ;) Nie odstawiaj Karsivanu, poprostu dawaj jej mniej jeść ;)
  6. Ale też wszystko zależy od wielkości psów :lol: Cieszę się, że Dosia ma domek :) Ja nie byłem na Dogo kilka dni, z powodu roblemów technicznych, ale już wróciłem, martwcie się :diabloti:
  7. Noo widzę, że ładnie porządziłyście po drodze :) Fajne mordki, napewno szybko znajdą domki. No i muszę się z Wami znów do hotelu wybrac, żeby je poznać :) I Wodnika bym odwiedził:)
  8. Moniko, bardzo serdecznie dziękuje Ci za to, że dałaś Shilli tak wspaniały dom :) Mam nadzieję, że Wasza miłość przetrwa wszystko :)
  9. Miejsca starczy, a miło przeczytać też o psach które już dom mają :)
  10. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe pogorszenie. Napisz jak będziesz coś wiedziała.
  11. A Kasie widziałyście? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36640[/URL] :placz:
  12. Ja normlanie nie moge tego czytać :( Wodniczku kochany, nie poddawaj się!
  13. Już dawno zwróciłem uwagę ;) No to ja nie trzymam kciuków, bo ja nie cioteczka :evil_lol: Dyskryminacja tu jakaś
  14. Jasne, że jest piękna :)
  15. [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/syria1.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/syria2.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/syria3.jpg[/IMG]
  16. Ambrozja: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/ambrozja.jpg[/IMG][URL="http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/ambrozja.jpg"][/URL]
  17. A u którego weta w końcu byłaś? I gdzie RTG zrobiłaś? Bo niedługo ze swoim też się muszę wybrać.
  18. Bedzie, bedzie ;) Mysle ze do konca tego tygodnia :) Ode mnie z bazarku jest 150zl, nie duzo w porownaniu do kosztow leczenia, ale zawsze cos.
  19. Wodnik jest bogaczem :evil_lol:
  20. I dlatego sie ciesze :) Ale nastepnym razem nie zaczynaj tka postu, bo zawalu dostane :eviltong: No i w tym tygodniu jak bedziecie mialy miejsce, to pojade z Wami do hotelu bo chcialbym go odwiedzic :)
  21. Kiwi nie strasz mnie tak! Jak zobaczylem Te emotki na poczatku postu to najpierw wogole dogo wylaczylem! Balem sie najgorszego no... :( Ale to nie zmienia faktu, ze jak juz sie odwazylem przeczytac dalej to omal nie umarlem ze szczescia :loveu:
  22. Jagus, ja pilnuje inaczej :evil_lol: Jeszcze wkleje zdjecia z spotkania na bloniach :lol: [B]moje ulubione :loveu:[/B] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8614/img1445kf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7470/img1378ru7.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6155/img1376tt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5421/img1431fo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9997/img1401en5.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/2193/img1414gl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/8749/img1429ar7.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/716/img1432hp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1696/img1448iz5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...