-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Trzeba mieć nadzieję, zawsze. Nic nie jest przesądzone, i wszystko może się wydarzyć. Trzeba wierzyć w lepsze jutro. Myśleć pozytywnie. W tej chwili najważniejsze jest aby Wodnik nie cierpiał i doświedczył jeszcze co znaczy miłóść. Żeby nie odszedł sam, w zapomnieniu jak umiera wiele naszych czworonożnych przyjaciól, samotnych, niezauważonych, ktorym nikt nie dał szansy...
-
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Anashar replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Ajajaj, we wtorek popołudniu mam wizyte u lekarza:( A o której? -
A ja już prawie 1,5 miesiąca nie byłem :(
-
U mojego apetyt się nie zmienił, możliwe, że to chwilowe zachowanie po reakcji na jakieś składniki leku ;) Nie odstawiaj Karsivanu, poprostu dawaj jej mniej jeść ;)
-
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Anashar replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Noo widzę, że ładnie porządziłyście po drodze :) Fajne mordki, napewno szybko znajdą domki. No i muszę się z Wami znów do hotelu wybrac, żeby je poznać :) I Wodnika bym odwiedził:) -
Jasne, że jest piękna :)
-
[IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/syria1.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/syria2.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/syria3.jpg[/IMG]
-
KRAKÓW --- Malutki Majki --- tymczas okazał się domem na stałę
Anashar replied to qroqiet's topic in Już w nowym domu
Ambrozja: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/ambrozja.jpg[/IMG][URL="http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/syria/ambrozja.jpg"][/URL] -
A u którego weta w końcu byłaś? I gdzie RTG zrobiłaś? Bo niedługo ze swoim też się muszę wybrać.
-
Bedzie, bedzie ;) Mysle ze do konca tego tygodnia :) Ode mnie z bazarku jest 150zl, nie duzo w porownaniu do kosztow leczenia, ale zawsze cos.
-
Wodnik jest bogaczem :evil_lol:
-
Jagus, ja pilnuje inaczej :evil_lol: Jeszcze wkleje zdjecia z spotkania na bloniach :lol: [B]moje ulubione :loveu:[/B] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8614/img1445kf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7470/img1378ru7.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6155/img1376tt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5421/img1431fo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9997/img1401en5.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/2193/img1414gl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/8749/img1429ar7.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/716/img1432hp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1696/img1448iz5.jpg[/IMG]