Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Wybaczcie za spoznienie ;) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=187616017[/URL]
  2. A wyglada na zadbanego? Czy coraz brudniejszy?
  3. Super, ze prognozy sa pozytywne :) Chart - dziękujemy Ci wszyscy za tak wspaniałą opiekę nad Synkiem :Rose: :loveu:
  4. Wrzuce go na strone adopcyjna owczarkow, tylko Emdziolku - przeslij mi zdjecia w wyzszej rozdzielczosci na maila... [email][email protected][/email]
  5. [quote name='Dorothy']do schroniska dla zwierzat w Myslowicach, ktore cieszy sie bardzo zła sława...:-( azyl w Zorach jest tylko "przejsciowy-chwilowy"[/quote] Kurcze, to trza sie spieszyc z szukaniem domku... :-(
  6. Barry na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] ;)
  7. Misku niech Cie ktos w koncu wypatrzy :loveu:
  8. Piekny ten nasz Metal. Tylko dlaczego dalej siedzi w schronie?:(
  9. A gdzie oni je wywoza? Bo ja chyba nie w temacie...
  10. Ja proponuje tego http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56942 Super lagodny psiak do innych(z samcami tez sie swietnie dogaduje), bardzo wesol, przutulasny i ogolnie super :) ma ok. 2 lat, pprzebywa w schronisku w Krakowie.
  11. Czekamy na zdjecia, dopiero wtedy mozna go bardziej oglaszac... Emdziolek, a mozesz napisac cos o jego charakterze?
  12. Wlasnie takiej odpowiedzi sie obawialem... :-( Nic a nic sie z tym nie da zrobic?
  13. Dlaczego zwierzęte często muszą cierpieć za głupotę ludzi :( Czy ktoś wystawia suńce aukcje cegiełkową?
  14. Ardenku, nikt Cie jeszcze dzisiaj nie odwiedzil? :cool3:
  15. Dla mnie takze jest piekny ;) Tylko czy to go nie boli? :roll:
  16. Tralala :) Patrzcie jaki on piękny :) [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss1.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss2.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss3.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss4.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss5.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss6.jpg[/img]
  17. Juz wrzucam Barego. Wybaczcie, czasami kazdemu nerwy puszcza... Ja poprostu nigdy nie zrozumiem jak ludzie mogli doprowadzic do takiej bezdomnosci wsrod zwierzat. I niekiedy moja bezradnosc mnie dobija. W czasie kiedy uda nam sie uratwac jednego psa, kilka nnych umrze w schronisku...
  18. Ja juz podepne serwery DNS jak sie wszystko ustali ;) Zgode na przejecie strony mam i od Oli i od dotychczasowego webmastera ;) I myslalem o zrobieniu czegos w tym stylu(oczywiscie inna szata graficzna) [url]http://owczarekwpotrzebie.com[/url] ps. [B]aisaK [/B]- Specjalnie dla Ciebie pomniejszona wersja bannerka. Zmniejsz jeszcze czcionke w podpisie na 1 i bedzie git ;) [URL="http://nadzieja-dobermana.pl/"][IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/moje/bannery/dobki3.gif[/IMG][/URL]
  19. Nie chce zapeszyc... Napisala do mnie pewna rodzina, maja dom z ogrodeem i dzieci. Sa zainteresowani Liskiem... Trzymajcie kciuki...
  20. [quote name='kiwi'] na dom czeka tez piękny owczarek niemiecki, po szkoleniu, znający komendy, aportujący, posłuszny i kochany. ma chyba 9 lat już, całe życie mieszkał na zewnatrz i teraz szukam mu domu, gdzie ktoś weźmie go do domu, bo temu wspaniałemu psu należy się coś więcej na starość. kto weźmie - ten nie pożałuje - TAKICH wspaniałych psów na codzień sie nie spotyka... Kiwi masz jakies zdjecia tego ONka? Wrzuce go na http://owczarekwpotrzebie.com i inne fora owczarkowe. Cos sie znajdzie. Tylko napisz mi wszystko co o nim wiesz...
×
×
  • Create New...