Jump to content
Dogomania

Ola&Kora

Members
  • Posts

    1921
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola&Kora

  1. [SIZE=5]USIU, WRÓCIŁAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] [SIZE=5][/SIZE] :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :buzi: :buzi: :buzi:[SIZE=5] HUUUURRRAAAA!!!!!!!!!!![/SIZE]
  2. No widzę, że z Aresa niezły dżamper jest :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/230/bdd632a332771c14.jpg[/IMG][/URL]
  3. [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1476/p1020661nf0.jpg[/IMG] Hahaha :D:D:D ale buźka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. Ja użyłam prostego sposobu żeby Kora przychodziła na zawołanie - jak mnie zaczyna olewać to ja się wtedy chowam. A niech sie martwi i mnie szuka :eviltong: Po takim czyśm przez jakiś czas przychodzi, ale jak znowu zapomina to ja się znów chowam :p I myślę, że Marta ma trochę racji. Nie ważne jak byłaś zła, ale Ceber cię posłuchał. Ale że go uderzyłaś, to pomyślał, że dostał za to że cię posłuchał. Wierz mi, jak Kora była mała to też próbowałam jej ucieczki wyperswadować laniem (wiem że to było złe, bardzo tego teraz żałuję...) i otrzymywałam psa, który myślał, że za każdym razem jak do niego podchodzę, dostanie lanie. Ale wystarczyło trochę cierpliwości, garści smakołyków i długa smycz, z którą Kora latała luzem. Oczywiście teraz też ma odchyły, np dzisiaj to jakby ogłuchła :/ ale gdy tylko wykonała jakieś moje polecenie to chwaliłam ją, no i pod koniec spacerku bez obawy mogłam przejść obok innego psa nie martwiąc się, że Kora mnie nie posłucha. Możesz też robić krótkie treningi na dworzu. Jeżeli Cerber nie reaguje na smakołyki to może na piłeczkę (jak Kora), ale przeciąganie zabawki. No i powinnaś przeczytać jakąś książkę o szkoleniu. W domu mam trzy książki o szkoleniu, mogę ci je pożyczyć. Są tam ciekawe porady. A teraz trzymaj się ciepło :calus: :calus: :calus:
  5. Dziękujem wszystkich za komenty Wieczorem kolejne foteczki ;)
  6. [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7172/mimg1987ir0.jpg[/IMG] Ada jest prześliczna :loveu: :loveu: :loveu: A ile takie flaciątko potrzebuje ruchu? Jak często i jak długie spacerki?
  7. No nie trzymaj nas w niepewności!!! :eviltong: :eviltong: :eviltong: Już prawie weekend!!!!!!!!!
  8. No to czas na iprezkę!!! [SIZE=5]150!!!!!:bigcool: :bigcool: :bigcool: :drink1: :beerchug: :knajpa: :cunao: [/SIZE]
  9. Lusia i Rudy ćwiczą grę na flecie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8596/kopiadsc00187dc6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6657/kopiadsc00196pv7.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze tylko troszke i założą zespół :eviltong: Ach, straszycie mnie tymi wszystkimi żabami rozkrojonymi i krwią... to mnie troszkę dobjia jak sobie pomyślę że bede musiała uśmiercić taką białą myszkę... ale już siebie widzę jak się z wykładowcą bede kłócić że ja mam pomagać zwierzęta a nie je uśmiercać :p A poza tym może jednak coś się zmieni i zastosują te alternatywne środki, lub chociaż przyniosą mi już nieżywe...
  10. [quote=Alynkaaa;]taaak mi tez sie bardzo podobal ten film ale jak juz gdzies pisalam ja jestem taka baba co lubi wyciskacze lez:) typu "zaklinacz koni" ,"mustang z dziekej doliny" <--to bajka ale tez sie wzruszylam jak gluupia:eviltong: w sumei ja na prawie kazdym trochce smunutnym albo romantycznym filmi placze:eviltong: ehhhh...dlatego kicha na randke ze mna do kina isc:eviltong: :evil_lol:[/quote] Cioteczki, widzę, że wy romansidła kochacie :eviltong: Ja tam wolę akcję i troszkę strachu no i wszystko o zwierzętach. Mustanga z dzikiej doliny to chyba ze dwadzieścia razy. Poza tym ryczałam oczywiście na Królu Lwie i pięknym filmie Dwaj Bracia :loveu: Jest jeszcze wiele wiele innych, ale nie bede sie rozpisywać ;) Czekam na fotencje Aresia :p
  11. [quote=Tina.Sara;][B] Ola[/B] hmmm, to trudne bedzie ale spróbuje znaleźć. No więc: 1. Sara ma ogon 2. Sarze nie widać tylnych łap 3. Sara jest puchata 4. Sara ma inne umaszczenie 5. Innaczej postawione uszy :D 6. NIE WIEM!!!!! Ku**e nie wiem no :P[/quote] No na razie byś dostała pół gumowego kurczaka :evil_lol:
  12. Rekalama Hortexu :eviltong: Bardzo xhwytliwa zresztą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2605/pa260036tt9.jpg[/IMG]
  13. No i jeszcze kilka fotek w stylu together forever :eviltong: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/2192/sta60145fp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/4163/sta60146kn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/8339/sta60147my4.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/921/sta60148en7.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/2179/sta60149fs9.jpg[/IMG]
  14. [quote=KaRa_TC;] Kora ma dłużyszy języczek od Ceberka:evil_lol:[/quote] Kora to ma najdłuższego jęzora, jakiego w życiu widziałam :eviltong: Jak u cielaków :cool3: [quote name='Cerber']no no :D:D:D:D:D:D niedługo te Olek będziesz o 5 pisała posty :D:D:D:D:D:D witaj w klubie.[/quote] Możliwe możliwe :eviltong: Już teraz wstaję w pół do szóstej ale najpierw muszę sie ogarnąć, potem na spacerek i dopiero na kompa :p
  15. Wcześniej sarna, a teraz wiewiór latający :D:D:D [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/P8100858.jpg[/IMG]
  16. [quote=Cerber;]Cześć :):):):):):):)[/quote] Cześć, ale z nas dogomaniackie ranne ptaszki :evil_lol:
  17. [quote name='AśkaK']Takiego półobrotu to nawet Chuk może korze pozazdrościć!:lol: :lol: :lol: Ale żeście się tu rozgadali!:evil_lol: Ze dwa dni nie zaglądałam i patrzę, a to chyba dłuższe niż lektura, którą Cerber ostatnio musiała przeczytać.;) :lol: A tu Kora wygląda, jakby się z Tobą Olu na to zdjęcie umówiła.:lol: "No dobra, Ty Pańcia stawaj i szykuj aparat, ja trzymam piłkę w pysku i będę udawać że tak w locie złapałam.No! Raz, dwa, trzy! Hopa!";) :evil_lol: [IMG]http://img427.imageshack.us/img427/7332/sta60134xt1.jpg[/IMG] A że fotki z lasu przepiękne, to widać, słychać i czuć!:loveu: Ola, masz samowyzwalacz w aparacie..?Czy ktoś te fotencje wam robił?[/quote] No bo my tu lubimy sobie pogawędzić... Czy Rudy i Lusia też chcą rolę w filmie o Batdogu? :evil_lol: I tak, aparat ma samowyzwalacz... niestety nie gbyło go naczym położyć to znalazłam taki niziutki pieniek... :eviltong:
  18. Zobaczymy, mam jeszcze trochę czasu i być może do tej pory nie będzie już zabijania żabek. A najwyżej moje żabki coś jakoś tak często będą mi uciekać..... :cool3: Hmmm, co do tych darmowych usług..... no w drodze wyjątku dla was cioteczki ;) No i tylko trzy fotki, ostatnio nas nie rozpieszczasz :eviltong: Ale uśmiech Rudego jest powalający :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/6987/kopiadsc00180lz2.jpg[/IMG][/URL]
  19. Piękny był z niego króliczek [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/962/pa110019gi2.jpg[/IMG] A z Elzy jaka słodka krówka :loveu: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3913/p9240070al8.jpg[/IMG] No tak, a gdzie Tigra?! :mad: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote=Cerber;]Cześć :):):):) Jeśli chodzi jeszcze o tą weterynarię co się tak rozpisałaś Aśkak ale ja chciałam podkreślić jesczse jedną rzecz, którą trzeba wykonywać na weterynarii: trzeba zabiojać zwierzeta, chodzi mi tu głównie o biedne żabki i wszelkiego rodzaju owady, a ja nawet muchy bym nie zabiła :-( :-( :-( Ja Cię Olka podziwiam, że ty chcesz wogóle takie rzeczy robić.[/quote] Tak było kiedyś, ale teraz te metody zostają zastępowane różnymi pokazami na kasetach video i programach komputerowych. A zwierzęta martwe są dostarczane od lekarzy weterynarii lub takie które zostały uśpione w schroniskach (niestety smutne, ale prawdziwe) Już nie trzeba uśmiercać zwierząt (na szczęście, bo wtedy nie wiem, jakbym wytrzymała) [quote=AśkaK;]Fosforylacja...znaczy tfu!:evil_lol: fotorelacja za pare chwilek...tradycyjnie będzie cd. ze spaceru.:lol: A jakbyście chciały dziewczynki, to jutro po jesiennych fotkach mogę was czymś gorącym zaskoczyć!:cool3: Ale to nie będą fotki psiaków, Rudasa i Lusi niestety nie mogliśmy tam zabrać. Dlatego siem pytam, jak nie chcecie to nie.;) :eviltong:[/quote] Fosforylacja jest fajna (jedyna rzecz, jaką dobrze umiem z metabolizmu :eviltong: ) I fotorelacja też. A ty się, Asiu, nie pytaj tylko wstawiaj foteczki z tym czymś gorącym :eviltong:
  21. [quote=KaRa_TC;]rzucam szyszunie:lol: :lol: :lol:[/quote] Ja to już chyba rzucałam wszystkim co jest możliwe, łacznie z papierkami po czekoladzie :eviltong: i nic! Ty im musisz gdzieś sprężyny instalować! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. Przpięnke modelki, tylko coś jakoś tak Bystrej nie widzę... :eviltong: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5015/mimg1954wx6.jpg[/IMG] Po lewej Mona, po prawej Ada ;) [SIZE=1]P.S. "Nazywam się Sayid Jarrah i torturuję ludzi" :p Tekst po prostu the best :cool3: [/SIZE]
  23. No to już prawie konsumpcja :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/183/966f5dc2484e871a.jpg[/IMG][/URL]
  24. Jeżeli ktoś znajdzie te 10 różnic to w nagrodę daję gumowego kurczaka :evil_lol:
×
×
  • Create New...