Jump to content
Dogomania

Ola&Kora

Members
  • Posts

    1921
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola&Kora

  1. [quote=kacha_wawa;]Olu, a czy mojaTigra moze liczyć na jakąś rolę w filmie???? Może np. zagrać nadworny odkurzacz :cool3:[/quote] No jasne! Hmmm, może by tak zagrała Jamesa Bonda? Foteczki za sekundke ;)
  2. No to ja wreszcie dotarłam do końca :multi: Luiza, dawaj focie!!! :eviltong:
  3. NO POWIEDZCIE WRESZCIE, CO TO ZA SEKRET!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. A Azusia co, czyżby się jabłuszkiem naćpała??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/222/c5e41cfb6134c36a.jpg[/IMG][/URL] Jak sie zaciesza :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/231/579d85086c53e49c.jpg[/IMG][/URL] I podwozie w górę!!!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/185/09f7ff689b3766f2.jpg[/IMG][/URL]
  5. Dobra, to że to Ada, wiem na pewno [IMG]http://www.flatcoats.republika.pl/nasza_2.jpg[/IMG] ale reszta.... o zgrozo :roll: Czy to Mona...? [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1350/mdscf5354vd3.jpg[/IMG] Jak są razem to łatwiej je odróżnić :eviltong:
  6. Witacie, kochani!!! :multi: Jestem już, lekko się zdrzemnęłam :oops: Niedługo foteczki :p
  7. Ufff, zdrzemnąć się na chwilę, a już takie zaległości :roll: Wszystkie foteczki przepiękne. Ja też używam klikera (ale tylko jak sobie o nim przypomnę :eviltong: ) i zauważyłam że mi to żadne książki nie pomagają. Korę sama wszystkiego uczę, nie potrzebuję żadnych instrukicj (chociaż mam kilka w domu, właściwie nie wiem po co je kupiłam) [quote=bellatriks;]uuuuuuups...:oops:[/quote] Co ty tak tam ukrywasz? Przyznaj się :mad: :eviltong:
  8. Do czego to w dzisiejszych czasach dochodzi?! Psa selerem karmić?! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/844/pa280037tt1.jpg[/IMG]
  9. To stworzonko jest słodkie i aż chce się je pogłaskać :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/6035/kopiadsc00619tr1.jpg[/IMG][/URL] Ale na widok tej zezowatej mordki uciekłabym gdzie pieprz rośnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8113/kopiadsc00708mw0.jpg[/IMG][/URL]
  10. Koffane sunieczki :loveu: :loveu: :loveu: Widać, z nich też kreciki są :eviltong: [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/PA271910.jpg[/IMG] [IMG]http://i11.photobucket.com/albums/a181/Psiara/PA271915.jpg[/IMG]
  11. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/5280/im000691fz5.jpg[/IMG][/URL] Hehe Sonia odkrywa w sobie kocią naturę :eviltong:
  12. [quote=wiq;][B]Dobcia! [/B]:multi: i fotki!:multi: hehe, wczoraj podchodze do lozka i patrze z powatpiewaniem, gdzie mam sie polozyc...:evil_lol: zadna malpa sie nie chciala posunac:evil_lol:[/quote] :D:D:D Ach, te nasze krowy... :roll: Zepchnąć źle a położyć się obok - jeszcze gorzej :D:D:D
  13. [quote=Usia;][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]dziekuje Eria !!!!!<- sliczny i tez mam nadzieje ze pomoze[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Ciesze sie ze wam sie podoba jak dam rade wstawie wam cos jeszcze dzisiaj :p [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Figa była razem z nami ale ze jest taka złosnica i zazdrosnica musiała isc grzecznie na smyczy chociaz i tak krzyczała na Ays-a i podgryzała go jak tylko za blisko podszedł :diabloti: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B]Fajnie do was wrócic :)[/B][/FONT][/quote] Oj, okrutna jesteś :diabloti: A Ays niewierny. Na miejscu Figi zrobiłabym wam armagedona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dawaj nowe foteczki ;) P.S. Trzymam kciuki za boksia :-(
  14. [B]:new-bday: :new-bday: :new-bday: [/B] [B]Wszystkiego naj naj naj Figusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B] :new-bday: :new-bday: :new-bday: :BIG: :cunao: :BIG: :cunao: :tort: :tort: :tort: :tort: :tort:
  15. [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2995/zdjcie5fq6.jpg[/IMG] Eh, skąd ja to znam :evil_lol: Ile Kora w swoim życiu piłeczek zabiła :eviltong: Ale widzę, że dalmatyńczyki tyż mają takie mordercze zapędy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/230/b1160db5779e0b04.jpg[/IMG][/URL] Nie no, świetna :loveu: :loveu: :loveu: Uwielbiam takie fotki, na których pies biegnie prosto w obiektyw :loveu: :loveu:
  17. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/81a975b6adc8feb2.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/213/81a975b6adc8feb2med.jpg[/IMG][/URL] Ays zrobił tu świetną minkę :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Normalnie flirt na całego :evil_lol: Niechby się tylko Figa o tym dowiedziała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote=Wola;] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7775/dscn1979sp9.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ale śliczniasta mordencja :loveu: [quote=Wola;] Zawsze przed zabawą prawie sie czołga wkońcu sie kładzie i nagle zaczyna ganiać za psiakami i jak dogoni to zmiana ona wieje, ale ze mój psiak jest wolniejszy od kolezanek i kolegów zawsze przegrywa:evil_lol:[/quote] Hehe jakbym czytała opis mojej Kory :eviltong:
  19. [quote=Cerber;][COLOR=yellowgreen][B]PROSZE BARDZO MOŻECIE NA MNIE KRZYCZEĆ JAK TYLKO CHCECIE PO TYCH WSZYSTKIH WYPOWIEDZIACH, ALE JA JUŻ CERBERA MAM PONAD 4 LATA I NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ, ŻEBY NA DOSŁOWNIE KAŻDE ZAWOŁANIE DO MNIE PRYDZEDŁ.[/B][/COLOR][/quote] Luizo, nikt na ciebie nie krzyczy :calus: Staramy ci pomóc znaleźć jakąś radę. Na pewno każdemu z nas zdażyło się pacnąć psa, kiedy nas nie usłuchał. Ale psy są uparte i żaden nie będzie jak robot słuchał raz po raz naszych poleceń bez mrugnięcia okiem. Dlatego nie możesz wymagać od Cerbera, że będzie chodził jak w zegarku. Co do sprawy z Bufym to nie wiem jak ci poradzić. Ja raczej nie mam takiego problemu, chociaż ostatnio Kora lubi odgrażać się psom, które na nią szczekają :/. Musiałabyś poczytać o tym, zapytać eksperta
  20. [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/322/tigrafotkazkom2jpgly1.jpg[/IMG] Fantastyczna :loveu: :loveu: :loveu: A jak jej do pyszczka w czerwonym :loveu: Napisz cosik o jej charakterku :multi:
  21. [quote=Usia;] ola tylko moich tam brakuje :( ale juz nie długo przybedziemy z odsiecza moze juz z 3-ma psiakami i wtedy bedziesz( [U]bedziecie[/U]) miały nas dosyc :evil_lol:[/quote] Przyjeżdżaj, przyjezdżaj!!!! :Cool!: I czyżbyście z TZem znależli wreszcie wymarzoną sunie? To wspaniale :multi: :multi: :multi: :multi: I wierz mi, ja nigdy nie mam ciebie dość :calus: [quote=AśkaK;]Pewnie że chcą, zwłaszcza Lusia!:evil_lol: Jakie role jeszcze nie są obsadzone..?:lol: Bardzo fajnie Ci to Olu wyszło z tym pieńkiem :p :multi:!!!:lol: Ja tak żąłuję że nie mamy samowyzwalacza (a może mamy, tylko ja goopia o tym nie wiem :hmmmm: :oops: ), u TZta muszę zdjęcie wypraszać pół godziny i w efekcie on ma tysiące fotek, a ja kilka.:diabloti: Ola, więcej, więcej zdjęć!:multi: :p[/quote] Rola dla Lusi, hmmm... może Szeregowiec Ryan... nie to raczej dla Rudego. Może dałoby radę jednego z policjantów z jajami... ups z MIAMI :evil_lol: no ale Figa chce zagrać ich wszystkich a wiadomo jakie psy są samoluby :eviltong: Trzeba by to uzgodnić :evil_lol: I na pewno masz gdzieś tam samowyzwlacza, tylko musiasz troszke pokąbinować ;) I zaraz bedą fotencje :p
  22. Bosz, ale piękna sunia :loveu: :loveu: :loveu: A co do rasy... jak dla mnie to rasowy kundelek z rodowodem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Buziaczki w pycholka :loveu:
  23. [IMG]http://images2.fotosik.pl/221/375d9f692095eff1.jpg[/IMG] Prześliczny :loveu: A jaką ma fajną strzałkę na łebku. A czy poznał już Figę?
  24. [quote=Dobcia;][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/8655/108pp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img325.imageshack.us/img325/2920/110ol9.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/5326/109wp2.jpg[/IMG][/quote] No przecież to jest krecik, a w naturze krecika leży kopanie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Hmmm, ale od drugiej strony (tej bez kuleczek :eviltong: ) to raczej przypomina psa... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. [quote=Dobcia;]Ile fotek miałam do nadrobienia:lol: Ale się udało:cool3: A co one się tak na raz od Kory odwróciły?:p Nie ładnie...:evil_lol:[/quote] No bo Kora taka jakaś... nie tego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dlatego wszystkie psy się od niej odwracają... albo mają na nią ochotę :eviltong:
×
×
  • Create New...