Gosia do czwartku nie ma internetu, więc dopiero za dwa dni napisze więcej. Mówiłą, że zapowiada się bardzo dobry doemk ze znajomością rzeczy ;)
No to jak?? Szukamy transportu???
Karcia ma porozmawiać z kierownikiem schroniska, żeby "zaklepał" małego :)
Na prośbę Gosi zmieniam tytuł, może na transport do Łodzi?? więcej osób może się znajdzie :)
Mamy czas do przyszłego piątku :)