[quote name='daisy']Tam jest mnostwo psow w bardzo zlym stanie :-( :shake:
psow gryzionych, zagryzionych, tych ktore sa zaglodzone :-(
Nie ma mozliwosci zeby wszystkie umieszczac w hotelu :shake:
tym bardziej ze nigdy nie wiadomo ile czasu tam beda :shake:
Informacja o sunii nr 3
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff]bede jutro w schronie, wezme Milke na spacer i gruntownie ja obejrze, [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]napisze [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff]co i jak.Boje sie,ze ona wogole nie da sie wziac na spacer, to pies, ktory NIE BYL wychowywany z ludzmi, to dzikuska, nie da sie do siebie zblizyc.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Psina jest pozatym chora, prawdopodobnie grzybica, ktora jest zarazliwa [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][IMG]http://www.jelenia.schronisko.net/images/adopcje/sup2/2122.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/quote]
Podobno miałą iść do niemiec?????????????
Nie wiadomo nic na ten temat daisy???????????????