Myślę, że tymczas by mu bardzo pomogł :(
Tu mimo całej ofiarności tych ludzi jest tylko hotelik, i nie mają czasu zajmować się psychiką każdego psa :(
jemu pomogłoby powoli wprowadzane towarzystwo ludzi i zwierząt. Bardziej niż odizolowanie, ale tutaj na razie nie ma wyjscia - nie można go dodatkowo stresować. To dopiero parę dni po wyjściu ze schroniska :(
BBiedny :placz: