[quote name='pixie']nie ma w ogloszeniach ze starsza pani szuka sterszego pieska do wieczorow przy kominku?
a moze by cos w tym rodzaju napisac?
do koszyczka babulenki miast klebuszkow welny maly piesek, przy kominku
czy masz mozliwosc sprawdzenia jak on reaguje na koty
babcie czesto maja koty
o! i mozna poprosic kogos by na kocie forum wstawil malutkiego 'kociego 'pieska[/quote]
Pixie sypiesz pomysłami jak z rękawa :loveu:
jak dobrze, że Cię na dogo mamy :)
Dostałąm wiadomość od Zuzi, że w niedziele ma przyjechać Pan z Wrocłąwia zobaczyć Hopka :multi:
Podejrzewam, że jak już się fatyguje z Wrocławia to raczej bez niego nie wyjedzie :cool3:
No to ja dołączę jeszcze moją paróweczkę :) - nie wystawowa ale taaaaaaaka kochana :loveu: , a jaka złośliwa małpa :cool3: :evil_lol:
Teraz to już dostojna 10-letnia pani (dwa tyg temu obchodziliśmy huczne urodziny :D ), ale za czasó młodości to... hoho....:evil_lol:
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7413/dscn0175mz5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/6172/dscn0184lh7.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9437/dscn0177hd6.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='malagos']
Są 2 wyjścia, albo jedzie do mnie i dajemy jej szansę.
Albo zostaje w schronisku i żyje sobie dalej, aż do smierci, bo nikt jej nie weźmie quote]
Malagos zdecydowałabyś się???? :-(