Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80989
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Jeśli rzeczywiście nie była szczepiona, o zgrozo, to przecież opieka weterynaryjna (w przypaku tego schronu to chyba bezpieka) jest we wszystkie dni tygodnia. Zwłaszcza w weekendy kiedy to najczęściej zgłaszają się chętni po pieska, czy kotka i należy je zbadać przed wydaniem. Mam więc nadzieję, że jutro uda sięTiger i Anielicy wydostać Bellusię ze szponów tych oprawców. Czekam na więcej informacji - telefoniczna rozmowa z konieczności była krótka. :-( :-(
  2. W krakowskich schronisku wydają pieski także w weekendy. :-(
  3. [quote name='Ulaa']Jeśliby się migali, to trzeba dać tym fajfusom kase do łapy i powiedzieć prosto w ryj, że PIES MA BYĆ ZASZCZEPIONY NATYCHMIAST bo jedzie do domu!!!!! A oni nie mają prawa odbierać mu tego, wstrętne egoistyczne głupki :angryy: Pewnie dostają co miesiąc kase od gminy na każdego psiaka :angryy:quote] Jeśli w tym przypadku to pomoże, dajcie :modla: ja zwrócę. Boję się o tą małą psiczkę w jednym boksie z dwiema dużymi psicami, których wyraźnie się boi. W takich warunkach jakie panują w tym schronie o frustracje nie trudno. A co się stanie, jak ta rotka zechce wyładować swoje stresy :crazyeye: Odkąd przeczytałam tytuł (pierwszy) tego wątku i zobaczyłam jej potwornie zrezygnowaną minkę, o niczym innym nie mogę myśleć, jak tylko o tym, żeby ją stamtąd wyrwać. :placz: :angryy:
  4. Ulaa, jestem zrozpaczona, żeby tylko nie chcieli jej coś :shake: :nerwy: :nerwy: :bigcry: :shocked!: :shocked!: Biorąc pod uwagę ich podejście do tych biedaków, to wszystkiego najgorszego można się spodziewać :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  5. :mad: :mad: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :mad: :mad: :mad: :pissed: :pissed: :pissed:
  6. Byłam jak w amoku, że aż pomyliłam anielicę z oktawią. :oops: Przepraszam Cię Anielico Kochana. Anioły, jak sama nazwa wskazuje, są anielsko wyrozumiałe i na to właśnie liczę. Za wybaczeniem mi przemawia fakt, że od niedawna goszczę na tym forum i jeszcze nie kojarzę "kto jest kto", a ponadto ten stan gorączkowego oczekiwania..... Przepraszam i gorąco dziękuję za to co robicie dla Bellusi no i oczywiście dla mnie. Nie załamujcie się dzisiejszym niepowodzeniem, to tylko chwilowe zwycięstwo wstrętnej baby. Ona bardzo będzie kiedyś (oby jak najprędzej) żałowała, że była tak bezduszna. Jutro będzie lepiej, wierzę w to. Szkoda tylko, że przez tego okropnego babsztyla, Belunia jeszcze tam przebywa. :placz: :placz:
  7. [quote name='elik'][quote name='anielica']Akcja zaraz sie zaczyna. Jedziemy po sunię z Tiger i outsie, która ją zaadoptuje. Prosimy o kciuki, któe jak zwykle w takich akcjach potrzebne.quote] Czyżby mogło się zdarzyć, że nie zechcą wydać Bellusi/Wirusi ?? :angryy: :angryy: :angryy: Czy może się zdarzyć taka sytuacja ??[/quote] :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Niestety,zdarzyło się. :mad: :mad: :mad: :mad::mad: :mad: :mad: :mad: Nie wydano Bellusi, bo nie jest zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Rzekomo przebywa w tamtym schronie "dopiero" od 3 tygodni. Co za kłamstwo !!! Na co wydają tam fundusze ?? Nie ma na sterylkę, nie ma na szczepienia !!!! ???? za to jest pewnie na niezłe pensje dla kierownictwa i personelu. Cholera, to skandal. Jak to możliwe, że w schronisku dla bezdomnych zwierząt zatrudnieni są ludzie kompletnie pozbawieni wszelkich uczuć, nieczuli na krzywdę i bół tych nieszczęsnych stworzeń ???? Nie tylko, że sami nic nie robią, aby ulżyć cierpieniu zdanych na ich łaskę (tu raczej nieaskę) stworzeń, to jeszcze uniemożliwiają to innym. Tego nie można tak zostawić. Nie może być, żeby pieniądze podatników tak źle były wykorzystywane !!!! Pomóżmy Dziewczynom z Lublina w walce z tymi kreaturami, same nie dadzą rady. Biedna Bellunia musi jeszcze trochu poczekać :placz: :placz: :placz: Będą próbowały jutro drugiego podejścia.
  8. [quote name='anielica']Akcja zaraz sie zaczyna. Jedziemy po sunię z Tiger i outsie, która ją zaadoptuje. Prosimy o kciuki, któe jak zwykle w takich akcjach potrzebne.quote] Czyżby mogło się zdarzyć, że nie zechcą wydać Bellusi/Wirusi ?? :angryy: :angryy: :angryy: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Czy może się zdarzyć taka sytuacja ??
  9. [quote name='anielica']Akcja zaraz sie zaczyna. Jedziemy po sunię z Tiger i outsie, która ją zaadoptuje. Prosimy o kciuki, któe jak zwykle w takich akcjach potrzebne. PS. Wątek transportowy jest na górze wątków Psy w potrzebie - jest to tzw. wątek przyklejony (zawsze na górze). Ja tam ogłosiłam Wireczkę oczywiście.[/quote] O retkiiiii, reteczkiiiiii właśnie wracam z wątku PSY W POTRZEBIE (nie znalazłam wątku transportowego) :shake: :oops: a tu czytam, że moja Bellusia być może jest już poza schronem. :klacz: :klacz: :klacz: :Cool!: :Cool!: :Cool!: Co za cudowna wiadomość. Dziewczyny, jesteście KOCHANE :buzi: :buzi: :buzi: :calus: :calus: :Rose: :Rose: :Rose: Jutro jestem w Rzeszowie, o której tylko mi każecie być. Jak tylko będziecie mogły, dajcie znać jak Bellusia przyjmuje Wasze zabiegi. Ciekawam okropnie jak reaguje. Chciałabym być tam teraz z Wami. Ehhh już nie mogę się doczekać jutra
  10. [COLOR=black][FONT=Times New Roman][COLOR=black][FONT=Times New Roman]Czekam na informację, kiedy mam być w Rzeszowie :multi: [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [/quote] To znaczy o której godzinie,bo --kiedy-- to już wiem, JUTRO :Cool!:
  11. [quote name='oktawia6'][CENTER] [/CENTER] [CENTER]A W WĄTKU TRANSPORTOWYM JUŻ PATRZYłYśCIE?[/CENTER] Witaj Oktawio :lol: muszę się przyznać, że nie [COLOR=black][FONT='Times New Roman'] potrafię się poruszać po Dogomanii tam gdzie chcę :shake:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman']Szukałam takiego wątku, bo czytałam już gdzieś, że taki istnieje. Niestety nie umie go odnaleźć :oops: [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT='Times New Roman']Ja już jestem spakowana na drogę do Rzeszowa :razz: Mam obróżkę, smycz i kaganiec - ale to tylko gdyby kon[COLOR=black][FONT='Times New Roman']duktor był opijany i uparł się, że Belusia (Wirusia) nie może bez niego jechać. Myślę, że do tego nie dojdzie. Wezmę także wodę i trochę suchej karmy. Wiem, że nie należy karmić ani przed, ani w trakcie podróży, ale przecia Belusia jest taka chudziutka :-( Nie wiadomo kiedy sąsiadki z boksu pozwoliły jej się najeść, a tu prawie cały dzień będzie w podróży.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][COLOR=black][FONT='Times New Roman']Jeśli macie jakieś sugestie, rady, to bardzo proszę, piszcie.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][COLOR=black][FONT='Times New Roman'][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][COLOR=black][FONT='Times New Roman']Nie mogę się doczekać jutrzejszego spotkania. Ogromnie się cieszę, że dzięki Tiger i Oktawii, Belusia już dzisiaj opuści ten straszny schron. Dzięki Wam, będzie już tylko lepiej :iloveyou: :buzi: [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][COLOR=black][FONT='Times New Roman'][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][COLOR=black][FONT='Times New Roman']Czekam na informację, kiedy mam być w Rzeszowie :multi: [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Times New Roman'][COLOR=black][FONT='Times New Roman'][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
  12. Czy nikt nie pomoże bidulce w drodze do Rzeszowa ???? :placz: Plisssss:modla: :calus: Pomóżciej Jej. Ma zapewniony tymczas i nie powinna już ani chwili dłużej przebywać w tym schronie. W towarzystwie tak dużych suczek, każda następna godzina może być jej ostatnią. Nie dopuśćmy do tego. Ja mogę choćby jutro odebrać ją w Rzeszowie :Rose:
  13. [quote name='czarok']Kilka dni nie zaglądałam do wątku Wirki :shake: ( biję się w pierś). Ale za to jaka cudna wiadomość mnie spotkała :lol: Elik, mamy w tej chwili na tymczasie Isię ( tu jej wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28538"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28538[/URL] - jakbyś miała ochotę poczytać)- razem czereda liczy cztery psy. Jakbym mogła w czymś pomóc, to pisz ( najlepiej na priv lub gg). I dzięki Ci serdeczne za domek tymczasowy dla Wireczki :loveu:[/quote] Pewnie, że miałam ochotę. Znowu poszłam spać po północy ;-) a i tak nie doczytałam do końca. Wspaniale opiekujecie się niemałą czeredką psiaków. Bardzo dziękuję za propozycję pomocy :loveu: Chętnie skorzystam z rad doświadczonej dogomanki :lol: bardzo się przydadzą.
  14. Małgosiu, dziękuję za zdjęcia, Wireczki, jest śliczna. Chudziutka faktycznie i ogromnie smutna :placz:
  15. [quote name='Ulaa']Długi spacer - tak. Niech się wymęczy. Ale spotkanie z sunią MUSI .... Dzięki, bardzo potrzebuję takich rad. Co prawda pierwszą młodość (i nie tylko pierwszą) mam już za sobą, ale w tym temacie zero doświadczenia :cool3: Piszcie, piszcie, piszcie, co tylko Wam wyda się pomocne. Wszystko się przyda :lol: Na razie spadam, obowiązki. Wrócę na dodg wieczorkiem. :bye:
  16. Ale plama :silly: tak byłam pod wrażeniem tamtego artykułu o schronie w Lublinie, że pisząc o tym (kilka postów wyżej), napisałam --artykÓł-- zamiast "artykuł" wybaczcie.
  17. [quote name='Ulaa']Elik, 2 psiaki to podwójna radość!! Wiem co mówię :cool3: W kupie raźniej :multi:[/quote] Taką mam nadzieję :lol: Wierzę że oba psiaki się zaakceptują. Zastanawiam się jak zorganizować ich poznanie. Chyba TŻ wyjdzie z domku z Bingusiem na dłuższyyyyy spacerek, my z Wirusią w tym czasie się zadomowimy i jak Binguś wróci do domku to zastanie stan, który musi zaakceptować :cool3: Jak myślicie, czy to dobry plan ??
  18. [quote name='Ulaa']Trzymam kciuki!!! :happy1::happy1::happy1::happy1:[/quote] Trzymaj, trzymaj. Ja także trzymam kciuki, aby wszystko wypaliło i oby jak najszybciej wyrwać Wirusię w tego koszmaru. Jak pisze Tiger - liczy się niemal każda godzina. To towarzstwo w boksie... W piątek od rana jestem do dyspozycji. Wireczko, gdybyś wiedziała.... Wytrwaj !!
  19. Wirka u nas, w Krakowie?!:crazyeye: Cudnie :multi: :multi: :multi: . Pomóc w czymś tu, na miejscu? Gdyby transport nie znalazł się bezpośrednio do Krakowa to możemy wyjechać jej gdzieś naprzeciw Witam serdecznie Wszystkich Wirkolubnych :lol: Cieszę się tak jak i Wy, że los Wirki się odmieni. Tak, zgadza się Tweedy, czekamy na Wirkę w Krakowie. Bardzo dziękuję za ofiarowaną pomoc, bardzo się przyda :razz: Na pewno będę męczyć Wszystkich pytaniami co i jak - z tematu psychiki psiaków. Nigdy nie miałam dwóch równocześnie i nigdy obarczonego tak traumatycznymi przeżyciam. Przeczytałam ten artykół o schronisku w Lublinie - koszmar. Przecież tej babie nie wolno powierzyć ŻADNEGO ŻYWEGO STWORZENIA. Biedne, ogromnie biedne te suczki. Dodałam swoje komentarze, ale czy ktoś odpowiedzialny za los tych stworzeń to czyta ?????
  20. Oczywiście "Dostawca" Wirusi ma zapewniony wikt i opierunek hehehe oraz odbiór z dworca i dostawę na dworzec nazajutrz, po szczęśliwym dowiezieniu Wireczki.
  21. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, chciałabym, coby wszystko było z jak najlepszym skutkiem dla Wirusi. Kochane Dogomanki, prosze o porady, co powinnam zrobić po, lub przed pojawieniem sie Wirusi w naszym domku, jak przygotować na spotkanie mojego Bingusia itp. Radźcie, plisss
  22. [quote name='anielica']Bo Ty z Krakowa jesteś elik, tak?[/quote] Yes, yes yst. Cieszę się bardzo, :multi: ale i nie mniej się boję
  23. [quote name='anielica']Ale jest niepozorna, szarobura, nikt jej nie chce...[/quote] No wiesz, Wirka szaro, bura, no so Ty !!!! :shake: Ma śliczny pyszczek i cała jest bellisima :lol: Ja jestem cała na TAK.Po raz pierwszy będę w takiej roli i nie wiem co, kiedy i jak. Proszę powiedzcie jak to będzie przebiegać i co ja powinnam zrobić przed przybyciem Wirki.
  24. A czy nie zauważyłyście, czy aby ta rotka nie jest agresywna. Wireczka byłaby zagrożona. :cool3:
  25. [quote name='anielica']Witaj elik :lol: Rotka to suka rasy rotweiler. W boksie oprócz Wirki jest ona i jedna lub dwie inne suki - większe od Wireczki. Choć wielki miłośnik piesów, niewielki znawca ras ze mnie, ale rotweilery są tak popularne, że znam te rasę. Nie skojarzyłam tylko skrótu :lol:
×
×
  • Create New...