-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Allegro kończy się szczeniaczkom za 3 dni. Obejrzano je 768 razy i sunie mają 5 obserwatorów. Może pod koniec wreszcie ktoś zadzwoni :hmmmm: Zdjęcie z hotelu bardzo ładne. Szkoda, że wcześniej ich nie było, a jeśli były to ja ich nie zauważyłam.[/QUOTE] Może ktoś jeszcze zadzwoni... Powiedzcie mi, co robić, żeby maluszki załatwiały się w jedno miejsce. Robią kooo i siooo gdzie popadnie, a koo to najchętniej przy łóżku po stronie TZ-eta :evil_lol:. Wiem, że najlepiej przyłapać je na gorącym uczynku i przenieść na pieluchę, ale w moim przypadku jest to nie wykonalne. Nie ma mnie w domu przez co najmniej 9 godzin, a TZ w tym czasie ma różne sprawy na głowie i nie da rady ich upilnować. Co robić ? To bardzo ważne, żeby zachowywały czystość w domku. -
[quote name='kizimizi']a ja sie ciesze Eliku ze znow jestes na dogo:) Kuuuuupe zcasu! Wyslij pm i pwoiedz jak ci sie udalo uporac z ta trudna sytuacja jaka mieliscie -oczywiscie o ile chcesz powiedziec...[/QUOTE] Skutki powodzi usuwaliśmy do końca pobytu w domku, tj. do 15 października, ale i tak nie wszystko udało się nad usunąć :( Żadne słowa nie oddadzą tego, co zostało po powodzi. Może jedynie zdjęcia, ale to też tylko przybliżą obraz. Ma podwórku woda sięgnęła do wysokości około 1,7 m Z pewnych względów wykasowałam zdjęcia. Przepraszam. Na monitorze widać jak wysoko sięgał poziom wody wewnątrz domu. Przekrzywiony blat to efekt działania wody Oczko wodne przed powodzią i po powodzi Taras przed powodzią i po. Ławy i inne sprzęty same "wywędrowały" z tarasu - ciężkie, lite drewno :crazyeye: To mój ogródek warzywny za domkiem :( Ewakuacja Bingusia do sąsiada, który ma domek piętrowy. Łódź ratunkowa podejmowała nas wprost z balkonu. Brakowało około 30 cm, żeby woda przelała się przez balkon do wnętrza domu. Parter był już zalany. W sumie woda podniosła się tak wysoko, że wlewała się do naszego domku przez okna - samochód został całkowicie zalany, nie było go widać spod wody. A to zdjęcie z akcji ratunkowej. Ta postać z workiem foliowym na głowie, to ja :) Po mojej lewej stronie to małe czarne, to Mała i kawałeczek rudej Beluni, a przede mną widać łebek Bingusia :) Wybaczcie mi tak dużego offa :oops: [quote name='kizimizi']a...Kora a jest pewnosc, ze chlopaki bezpieczne beda w schronie do zcasu ich zabrania?[/QUOTE] Też nurtuje mnie to pytanie. A gdzie psiaki pojadą, do jakiego hoteliku ?
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']przepraszam, w końcu nie nablablałam, bo mi siadł laptop... zaraz postaram się napisać, oby tylko znowu mi sprzęt nie padł...[/QUOTE] To czekamy i z góry serdecznie dziekujemy :loveu: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Erm, no przede wszystkim trzeba je oglaszac jako...[/QUOTE] Zamówiłam 80 ogłoszeń dla sunieczek, ale konieczne są zdjęcia. Bez ładnych zdjęć szkoda sobie zawracać głowy ogłoszeniami. Ja nie mam dobrego sprzętu do zrobienia zdjęć. Może uda mi się namówić Soemę, żeby wpadła z super aparatem, a jeśli nie Ona to może Wellington ?? Ładne zdjęcia to 80 % sukcesu ogłoszeń, tym bardziej, że dziewuszki są śliczne. Emi, podeślę Ci na PW dane do przelewu za ogłoszenia :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Sory za offa, ale odkąd przeczytałam, nie moge przestac myslec o tej nieszczęsnej suni i jej dzieciach :placz: [quote name='Yv1958'][URL]http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/14457/mogilno,powiesili,suczke,za,szyje,na,drzewie,i,tlukli,konarem,drzewa/[/URL] [URL]http://www.tvn24.pl/1,1690803,druk.html[/URL] [SIZE=4][B]Prosze, zajrzyjcie na podane wyzej wiadomosci.[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]TEN PIES NIE OTRZYMAL NALEZYTEJ POMOCY!!!. PRZEBYWA W NEDZNEJ PRZYCHODZI U Dr G. W STRZELNIE, KTORY NIE DYSPONUJE NAWET RENTGENEM!!![/SIZE][/B] [B][SIZE=4]GDZIE MOZNA DZWONIC W TEJ SPRAWIE?[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]PROBOWALAM DO TVN24 - BEZ SKUTKU[/SIZE][/B] !:shake:[/QUOTE] -
[quote name='kora78']elik dziekuje! ja wlasnie wciaz pamietalam,ze Ty [B]masz jego baner juz tyle czasu! juz rok![/B] ziarnko do ziarnka i uzbiera sie miarka pelna 160zl! zobaczycie! :)[/QUOTE] Tak, długo mam jego banerek, a to dlatego, bardzo mi go żal i jeśli pamiętasz, długo nękałam o spróbowanie umieszczenia go w hoteliku. Doczekałam się, z czego ogromnie się cieszę :)
-
Ogromnie się cieszę, że Reksiu, którego banerek "noszę" od kilku miesięcy, dostał szansę na lepsze życie. Żałuję tylko, że w tzw. międzyczasie moja sytuacja materialna uległa zmianie i obecnie mogę zadeklarować jedynie 10 zł miesięcznie na 0,5 roku :( Nie wykluczone, że po upływie tego okresu, zadeklaruję dalsze wpłaty. Jednak dzisiaj nie mogę obiecać na 100 %
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Napiszcie proszę jakiś aktualny tekścik o małych :)[/QUOTE] Ja także przyłączam się do prośby :Rose: :buzi: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']500 psów i kotów przegrywa z 13 goldenami swoją walkę o karmę za 10000zł....BŁAGAM POMÓŻCIE!! Bez Waszej pomocy nam sie nie uda...;( Prosimy o glosy, wiele psow z naszej galerii wyleczono wlasnie w Szczecinku...nie badz obojetny![/QUOTE] Głos oddany - str. 95 Życzę wygranej :) [quote name='Paulina_mickey']Ja spis 100 stronek mam, bo jak mam wiecej czasu to sama wystawiam pakiety do sprzedaży :) Część stronek tam nie działa, ale większość jest OK-więc zaczne im robić jeszcze w tym tygodniu-jak macie więcej zdjęć to z chęcią i je wykorzystam, bo w niektórych stronkach to nawet po 12 można wrzucić fotek.[/QUOTE] Plizzzzzz one, każda z osobna, bardzo potrzebują własnego ludzia. Im trzeba się poświęcic każdej z osobna. Ja nie mogę im tego zapewnić. Np teraz obie leżą pod moim krzesłem i choćbym je zaniosla do łóżka, to za chwile znowu będa spały na podłodze pod moim stołkiem. Szkoda, że nie możecie ich zobaczyć jak lecą do mnie, gdy wracam do domu. Rzucają się na mnie, skaczą jak mogą najwyżej i każda chce być przytulona. Cierpię, że nie mogę im zapewnić tyle człowieka, ile one potrzebują :( Wiem, że będę także cierpieć, gdy znajdą domki, będę ciągle o nich myślała, jak im tam jest, czy dostają to co im sie należy.... -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']...Co słychać u Mysi i Pysi? Nadal nikt o nie nie pyta? :razz:[/QUOTE] Niestety nie było żadnego telefonu :( [quote name='Paulina_mickey']Ja obiecałam małym ogłoszenia, więc jak trzeba będzie to [B]krzyczcie[/B] :)[/QUOTE] To ja krzyczę baaaardzo głośno :scream_3: Nie żebym miała ich już dość [COLOR=wheat]([/COLOR][COLOR=wheat]chociaż.....:cool3: )[/COLOR] bo to słodkie maleństwa, ale dobrze byłoby dla nich samych, żeby jak najszybciej znalazły się w swych docelowych domkach. Na PW podam Ci mój nr telefonu i adres e-mail. [CENTER][SIZE=3][COLOR=purple][B]Za ogłoszenia z góry serdecznie dziękuję[/B] :Rose:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Już bardzo dawno nie miałam szczeniaka w domu ani nie wchodziłam na wątki innych maluchów w potrzebie. Po chwilowym zachwycie nad tymi makuszkami jak kubeł zimnej wody wylany na głowę podziały na mnie urocze opisy ich szaleństw i innych wątpliwych atrakcji :p I bardzo dobrze. Bo już zapomniałam o tych kupkach 5 razy dziennie, kałużach wszechobecnych, pogryzionych rękach, nogach, papciach, dywanach (jak się je ma), potarganych rajstopaci, nadgryzionych nogach od krzeseł, piskach i lamentach po nocach itp. Fajne i miłe ale na chwilę :-)...([/QUOTE] Nie masz racji. Nie wiesz co tracisz :) Mam nadzieje, że zjawi się tu co najmniej tuzin Cioteczek i zmyje Ci głowę :) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Dzięki :-) Już zmieniłam.[/QUOTE] Super, dzieki :loveu: Ja też popełniłabym co nieco ogłoszeń, tylko ułożenie tekstu nie leży w granicach moich możliwości :oops: Gdyby tak KTUŚ był tak dobry i go poskładał, to maleńkie krupeczki byłyby bardzo wdzięczne, nie wspominając o mnie :cool3: Małe są nie do pokonania. Jedzonko, harce, spanko, sikanko i koopkanko, jedzonko, harce, spanko, sikanko i koopkanko, jedzonko, harce, spanko, sikanko i koopkanko.... Acha i jeszcze w tzw międzyczasie rozdają całuski, dają brzuszki do myziania, zaczepiaja duże, obgryzają sprzęty. Słowem pełna chata :evil_lol: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Nie wiem w końcu co z tym nr telefonu w ogłoszeniach :nie wiem: Jeśli mam go zmienić na Twój to proszę mi podać bo ja go nie znam....[/QUOTE] Podałam Ci go już na PW :p -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan'][CENTER][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/36_12_6.gif[/IMG][/CENTER] [RIGHT][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/lachsmiley.gif[/IMG][/RIGHT] [LEFT]Przeczytałam to w pracy na telefonie i poplułam go kawą. Nie miałam jak skomentować i bardzo mnie to męczyło przez cały dzień :eviltong: No ale dzisiejsza dietka szczylków baaardzo urozmaicona. Ja tak dobrze nie jadłam przez cały dzień :p Były jakieś telefony w sprawie suniek :???:[/LEFT] [/QUOTE] Skąd bierzecie takie fajne emotki ?? Myślę, że telefonów nie było :( Gdyby były, już byśmy o tym wiedziały. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']niezłe menu;) biedne te Twoje psy, jak nie koty to szczeniorki...:loveu::loveu:[/QUOTE] Też tak myślę, dlatego szukam domku dla czipsów, zamienie je na nowszy model :diabloti: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
A teraz już na poważnie :) wczoraj oprócz suchej karmy dostały: pojemniczek Hipp bio obiadku: risotto z warzywami i delikatną wołowiną, 1/2 kostki półtłustego twarożku i mięsko z 2 skrzydełek (bez skóry) i gdy zjadałam resztkę twarożku, dopominały się, żeby im też dać :crazyeye: Myślałam, że ilość koop ulegnie znacznemu zwiększeniu, ale nie tak znowu bardzo :) One mają niezaspokojony apetyt, ale to chyba lepiej, niż gdyby nie chciały jeść ? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']...tylko komu ja teraz te 30 pieluch kupilam? :>>>>[/QUOTE] [quote name='wellington']Moze elik ma wnuka/wnuczke ...?[/QUOTE] To nie wiecie, że na starość niektórzy dziecinnieją ? A może i ja tak już mam ? :evil_lol: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Drogie Panie, sugeruję by zastanowić się dobrze zanim przekażecie temu wszystkożernemu stworzeniu cały wór psiego żarcia albo dokupić jeszcze drugi worek karmy dla dorosłych psów wszak mniemam, że elik dorosła już jest. Żeby się tylko nie okazało, że Mysia i Pysia będą samą kawą żyły. [CENTER][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/denk_think_.gif[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] Ale super emotek :crazyeye: ale i tak protestuję przeciwko takim sugestiom, jakobym miała psie żarełko sobie, a kawe małym dawać :diabloti: -
Śliczna, maleńka sunieczko, na pewno jest gdzieś ten dobry domek, tylko musi się o tobie dowiedzieć :loveu:
-
[quote name='anista']Nasz zbój Dziuniek już domaga się wyjścia...to Dziuniek już nie krzyczy tylko w te pędy zwiewa pod stół bo jednak im dalej tym bezpieczniej.:lol:[/QUOTE] Fantastycznie się czyta Wasze relacje. Cud, miód i gdy jest mi żle po którejś tam tragedii na dogo, przychodzę do Was i czytam od nowa. To miód na zbolełe serce. Co z propozycją sklonowania ?? ;)
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']No wlasnie, myslalam ze moze im zrobic photo-session, ale stale cos mi wchodzi w parade, wiec nie chce sie umawiac i potem byc nieslowna. Ale bede pamietac :)[/QUOTE] Ooooo to byłoby super. Mam wprawdzie dobrą cyfrówkę, ale po przeżytej powodzi na działce, nie czuje się najlepiej, a ciągle brak mi czasu iii czasu ;) żeby oddać ją w ręce fachowców. Malutkim bardzo potrzebne są dobre zdjęcia do ogłoszeń. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Jesli chodzi o wybor domku dla kudlatých na 4 nogach to nie znam litosci:diabloti:[/QUOTE] Ja też, ale żeby tak od drzwi z kopa... :evil_lol: Kiedy wpadniesz na randkę z małymi ? -
Cudowny cocer spaniel Fazi - Wrocław za TM
elik replied to Basia1244's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przecież to jest nienormalne :angryy: Czy tam usypia się każdego psiaka z objawami choroby ???? I czy decyzję o uśpieniu psiaka podejmuje jednoosobowo jakiś wet ? Nie zawiadamia osoby, która jest odpowiedzialna, która ma go pod opieką ???? Jeśli tak jest, to są to niedopuszczalne praktyki, które muszą być zmienione. Nie może być tak, żeby o życiu lub śmierci decydował jeden, być może konował !!!! Może wolontariuszki tego schronu powinny zbadać dogłębnie jak tam się dzieje w przypadku usypiania zwierzaka. Bo jeśli tak, jak w przypadku tego biedaka, to trzeba walczyć o zmianę tych procedur. Kurde, ale mnie tąpnęło. Jak można po kilkudziesięciu dniach pobytu w schronie uśpić psiaka. A co jeśli zgłosi się właściciel, któremu ten biedak zginął ?? Mam ochotę nawrzucać temu rzeźnikowi :angryy: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Na zdrówko. Zábeczki wkrótce poostrzá na zabawkach a nie na stopach Elik ;ppp Elik, idz z Wellington bo ona sama obije leb komus od wejscia i wtedy dopiero zacznie rozmowé ;ppp No to jestes na macierzynskim, ale warto, sama bym wziéla na takie dzieci ;pp Pewnie ze na Twój Elik, kto wie wiécej teraz o malych jak nie Ty.[/QUOTE] Wybierając dom dla tych pieszczotek nie odważyłabym sie iść sama na przedadopcyjną. Dziękuję Emi za zaufanie :lol: Obie panieneczki bardzo Ci dziękują za fantastyczne pieluchy, już dotarły :multi: Ręczniki papierowe są zbyt małe na te ich siooo i kooo :evil_lol: Dostały dzisiaj Baby bio obiadek - risotto z warzywami i delikatną wołowiną oraz półtłusty twarożek. Risotto wsuwały z wielka ochotą, ale jak wcinały ten twarożek :crazyeye: Jakby jeszcze dzisiaj nic nie jadły :lol: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
elik replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']a pojutrze skręta dostaną ;) ale wiem co to znaczy szczenię napalone na kawę - przy Bazylu nie można było wyciągnąć słoiczka z kawą bo szału dostawał tak chciał tej kawy ale pancia bleee kawy nie dawała .zresztą do dziś jakby zwęszył gdzieś kubek z kawą to jego ...[/QUOTE] Mój szupek był (i jest) taki na piwo :evil_lol: [quote name='Lidan']Nie ma sprawy, mogę zmienić nr telefonu lub dodać drugi. Tylko muszę go mieć ;-)[/QUOTE] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Emi co sądzisz o podaniu w ogłoszeniach mojego numeru telefonu ?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]Dzisiaj musiałam wziąść urlop, bo TZ ma do załatwienia terminową sprawę w Rzeszowie. Mam więc okazję poobserwować dziewczynki cały dzień.[/SIZE][/FONT]