Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80988
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Na koncie Rewuni pojawiły się poniższe kwoty: 30,00 od Nuncek III - 10.03. 40,00 od limonka80 III - 11.03. 40,00 od markofix1 III - 12.03. Bardzo serdecznie dziękuję
  2. Dodam jeszcze kilka a to i tak za mało
  3. Tak, póki co nadal Martusia wspominała, że może nie być takiej możliwości, ale na razie tego nie potwierdziła. Przeczytaj proszę PW.
  4. Wolfiku, piesiu słodki, obyś jak najdłużej mógł korzystać z tych dobrych stron życia wśród życzliwych, troskliwych ludzi. Jak najdłużej bez bólu. Wyć się chce Jak będzie zbiórka dorzucę się na konto Fundacji ZEA, czy agat21.
  5. Post rozliczeniowy znajduje się na pierwszej stronie wątku i aktualizuję go po każdej informacji Tola o wpłatach dla Wolfika, czy wydatkach. Już można, bez obawy utraty wątku, aktualizować posty także na I. stronie. Nie wiem czy dotyczy to także pierwszego postu, zmiany tytułu wątku. Obecnie na koncie Wolfika jest kwota 630,14 zł.
  6. Wpłaty dla Neri na konto Fundacji Zea: 60 zł - Pani Iwona z Sosnowca II - 2.03. 100 zł - Pani Katarzyna B. III - 2.03. 10 zł - Nesiowata III - 2.03. 30 zł - helli III - 6.03. 20 zł - Pani Irena z Katowic III - 9.03. 100 zł - Grażka123 III-IV - 9.03. Bardzo serdecznie dziękuję
  7. Wpłaty dla Dudusia na konto Fundacji ZEA: 30 zł - feryenne III - 2.03. 60 zł - Pani Iwona z Sosnowca II - 2.03. 10 zł - Nesiowata III - 2.03. 50 zł - jaguska III - 3.03. 50 zł - koja III - 5.03. 50 zł - Grażka123 III - 9.03. Bardzo serdecznie dziękuję
  8. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika: 40 zł - Dulska II - 23.02. 50 zł - markofix1 III - 2.03. 10 zł - Nesiowata III - 2.03. 40 zł - Aldrumka III - 3.03. 50 zł - helli III - 6.03. 40 zł - Patrycja96 - 9.03. 30 zł - siostra elficzkowa III - 9.03. 70 zł - Keyuta 09.03. Bardzo serdecznie dziękujemy
  9. Wolficzku kochany, dlaczego??? Jakie są rokowania pewnie dowiemy się jutro. Mam tylko nadzieję, że nie cierpi Smutne ślepeczka
  10. Bardzo dziękuję Martusiu Po zapłaceniu tych faktur, na koncie ZEA pozostało 194,40 zł. Poproszę Panią Edytę o wystawianie następnych faktur na moje nazwisko.
  11. 2 ostatnie linki są nieprawidłowe. Czemu za darowiznę dziękują "Ocalone Łapki" a nie ZEA?
×
×
  • Create New...