Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Sorki, nie rozumiem tego zapisu, bom ciapa Raczej powinnam zapytać jak Kroook - do ilu centymetrów można rozciągnąć w pasie.
  2. Kurtka wcięłam się ... oczywiście, że kaska na bazarek najpierw na Twoje konto. Sorki
  3. Witam O ile można rozciągnąć w pasie spodnie poz. nr 1 ?
  4. Wspaniała wiadomość, prezent na święta Szybko poszło z jedzeniem, to może i z dotykiem nie będzie zbytnio zwlekała. Biedny maluszek porzucony w lesie, już nie biedny skoro go przygarnęłaś Wspaniała Kobieto.
  5. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Nerunią życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Nerunia podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
  6. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Dudusiem życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Duduś podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
  7. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Niunią życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko we święta. Niunia podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
  8. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Rewunią życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Rewunia podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
  9. To kompletnie rozchwiana kobieta. Ile razy jeszcze zmieni zdanie? Gdzie mieszka ta kobieta? Mogłabym pojechać, ale dopiero po świętach. No chyba, że ktoś może wcześniej.
  10. Na koncie Rewuni pojawiły się poniższe kwoty: 30,00 od Kaas1 - 29.03. 20,00 od Ewa Marta IV - 1.04. 60,00 od Agnieszki znajomej elik IV - 2.04. 10,00 od mara23 IV - 3.04. 20,00 od Nesowata V - 3.04. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 40,00 od elik IV - 3.04.
  11. Na prywatne konto Dudusia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od mariusz pp IV - 1.04. 10,00 zł od Radek IV - 1.04. 10,00 zł od ludwa - 1.04. 60,00 zł od Agnieszki znajomej elik IV - 3.04. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 40,00 zł od elik IV - 3.04.
  12. 2.04. na konto Niuni wpłynęła kwota 40,00 zł od Aldrumka IV Bardzo serdecznie dziękujemy
  13. Biedaczysko., Strasznie niewygodny jest taki kołnierz - ani się napić, ani powąchać, ani... Zdecydowanie lepsza jest oponka. Jeśliby miał tak funkcjonować od czasu do czasu, to może dobrze byłoby kupić mu taką, zwłaszcza, że nie jest jakoś bardzo droga.
  14. Wreszcie mogłam oderwać się na chwilę od świątecznych spraw i proszę, co za nowina
  15. Przepraszam Ewuniu. Zapomniałam, bo pewnie pisałaś o tym informując o wpłacie od Znajomych. W banku widziałam wpłatgę od Ciebie 450,00 zł i osobną 20,00 zł, a że deklarowałaś właśnie 20, pomyślałam, że to tylko za III. WS takim razie muszę poprawić zapis kwoty 450,00 zł, że to od Twoich Znajomych. Od Znajomych 350 i od Ciebie 120. Czy tak?
×
×
  • Create New...