Jump to content
Dogomania

asiamm

Members
  • Posts

    3257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiamm

  1. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7213/dscnxx1701vb5.jpg[/IMG] a ten glutek nadal w schronisku czy odnalazł się właściciel?
  2. dalia_54 ale to nie w porządku proponować dt na kilku wątkach nie czekając na odpowiedź, bo robisz ludziom nadzieje. a co gdy by Ci 5 osób odpisało, że idą na Twoją propozycję i chcą Ci dać psa na dt?
  3. było pytanie czy może być taki tekst więc wskazałam co się w nim nie zgadza. to nie wiem po co pytałaś :roll:
  4. on ma na imię Batman, a nie Czako :eviltong: no i z labradora to ja w nim nic nie widziałam ;)
  5. to ile tych psów zamierzasz wziąć na płatne dt na raz? wszystkie będą luzem po podwórku biegać (bo tak na którymś wątku pisałaś) czy jak? co konkretnie oferujesz za te 250 zł? karma, wet?
  6. ładniutki, luka zrobiłaś mu allegro? mooże w tytuł wrzucić prośbę o ogłoszenia dla niego
  7. jak to przegląd dusz??? przyjdzie z zamiarem wytypowania psów do uśpienia??? o co tam chodzi z tym usypianiem? jakaś nowa polityka chyba :roll:
  8. uff, ja mam już wysypkę jak słyszę, że pies ma babeszjozę, się napatrzyłam już...
  9. zdjęcie zęba kini :evil_lol: ale tak myślę że zdjęcie z brakiem zęba byłoby ciekawsze ;) już uciekam :scared:
  10. [quote name='agamika']http://www.allegro.pl/show_item.php?item=460310979 Amiku przepraszam ze tyle to trwało :-(:oops: tylko z domu jeszcze miasto zmienie :oops: ładne allegro :multi:
  11. o jakie leżuchy :evil_lol: tylko Kingi nie widać jak leniuchuje -> jedyna pracowita, hehe
  12. a Warszawianka po nocy w biurze wróci do boksu :(
  13. byłaaaa???? zabrała?
  14. DIF, a czemu nie dorzuciłaś Baryłki na pierwszą stronę? wieczorem zmniejszę resztę psiaków
  15. wiem, bo przy aktualizacji suczek napisałaś, że to Warka, już ją usunęłam
  16. ooo, a ja rano dopisałam jej na stronie Azorka imię, bo wcześniej nie wiedziałąm, że ona ma Warka
  17. to czekamy na duuużo fotek :multi: a z tym zębem to nieźle - jedynka :cool1:
  18. nie "nie słyszałam" tylko nie widziałam, a dużo i często łaziłam po lasach w Tłuszczu i pod nim. za to wiem jak ludzie traktują tam psy czy koty :angryy: więc bym się nie zdziwiła jeśli dostała od kogoś np. siekierą. zresztą to już teraz nieważne
  19. a co z filmikiem? prześlijcie mi to wieczorem wrzucę na dogo. znam okolice Tłuszcza, swego czasu spędzałam w tamtych rejonach sporo czasu, nigdy nie widziałam wnyków w okolicznych lasach, za to znając mentalność tamtych ludzi i ich stosunek do zwierząt nie zdziwiłabym się gdyby sunia oberwała siekierą, chociażby na miejskim targowisku, na którym zawsze wokół budek z mięsem latały grupki psów. bannerek:
  20. można skopiować ten filmik do pierwszego posta :cool3:
  21. [quote name='luka1']nawet o niej myslałam. W poniedziałek trzeba sie przejechać i popatrzeć czy psina jeszcze istnieje[/quote] no iiiiii????
  22. gdzie? jak? do kogo? ;) :multi:
  23. [quote name='Ziutka']...[I][B][COLOR=purple] za to po [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=purple]ranie nie ma juz sladu :)[/COLOR][/B][/I][/quote] aż się wierzyć nie chce! przyjemnie się na takiego leżucha patrzy :)
  24. no i good :) oby wsjo dobrze było
  25. [quote name='kinga-kinia']i dostałam odpowiedź:multi: cioteczka asiamm pomoże i zrobi banerki dla Kaspara i Lali co wy na to ?[/quote] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101986"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/724/kaspar1ob8.jpg[/IMG][/URL] lub taki [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101986][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8297/kasparfg6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...