-
Posts
3257 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiamm
-
pan próby nie przetrwał. może to i lepiej dla Warszawianki ;) hopsaj
-
Nelka już szczęśliwa w nowym domku. Enia dziękuję:))). Arko dziękuję.
asiamm replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
ojejej :loveu: a na kaczuszki dalej polujemy? :cool3: -
szkoda, że suczyna niby znalazła dom, ale jednak nie. ja zdania nie zmienię. wiele osób na dogo jest w ogóle przeciwna adopcjom na odległość, zwłaszcza jeśli zainteresowany nawet nie chce/nie może wcześniej sam przyjechać poznać psa. ja akurat nie neguję adopcji na odległość, ale ni erozumiem dlaczego ktoś powiedzmy mający problemy finansowe (może tylko chwilowe, nie wiem) chce psa z drugiego końca Polski jakby w naszym kraju "zdobycie psa" było problemem. a co jeśli by się okazało, że u Warszawianki po adopcji odkryto by jakąś chorobę -> badania, leczenie - często dość spore sumy. dopiero co Anda/Lawa - niby zdrowa, młoda onka poszła do DT, a tam okazało się, że jest chora i potrzeba kasę na leczenie... pies ze schroniska zawsze jest jedną wielką niewiadomą. początkowo każdy może się wydawać super domkiem, ale w obliczu nieoczeiwanych problemów po prostu nie daje sobie rady (czy to finansowo czy psychicznie), poddaje się i woli zrezygnować z psa niż dalej walczyć -> patrz siusiająca Sasanka - kto by pomyślał, że pani podda się tak szybko :roll: Przykłady można mnożyć. ja domku zainteresowanego Warszawaianką nie znam. wiem o nim tyle co luka napisała na wątku (po to one chyba są) i wyraziłam swoje obawy. wiem też że należy mierzyć siły na zamiary, żeby później nie cierpiało zwierzę (i człowiek też). ważne aby adopcja była przemyślaną decyzją. a takie raz chcę a za chwilę już nie bo ktoś napisał coś niefajnego to :roll: kinga-kinia też została zjechana na przygarnę psa, bo napisała że chce pieska dla dziecka i najlepiej szczeniaka yorka (jeśl dobrze pamiętam). ale mimo to nie uniosła się honorem, nie sfoszyła, wysłuchała co inni mają do powiedzenia nt takich "życzeń" na dogo, przemyślała to co bardziej doświadczeni jej próbowali wytłumaczyć i jak się okazało nie zrezygnowała z chęci przygarnięcia pieska przez dogo. mam nadzieję że Warszawianka też znajdzie odpowiedzialny dom. tymczasem zrobiłam bannerek, bo ten, który jest to trochę za duży [URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109615][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/6706/warvt3.png[/IMG][/URL]
-
serwer to chyba cba :roll: prześlę Twój post Marce...
-
ja nie :shake: to Marka z TZem (albo sam TZ) robili tą stronę i może oni mogliby coś zrobić, ale Marka sprawdzała i nie widzi tam żadnego wirusa czy trojana :roll:
-
jak tylko będę miała komp w domu to wrzucę na tego zawirusowanego azorka (ci co nie mają antywirusów i tak wejdą ;) )
-
nie piłam luka do ciebie. Talcott mi nie będzie zabraniała wyrażać zdania na podstawie tego co przeczytałam
-
i która Muka? nie wiem co z tą stroną Azorka :shake: Marka pisała, że sprawdzali i nie ma tam żadnego trojana :niewiem:
-
na dogo jest też wiele osób, które wydadzą psa pierwszemu lepszemu chętnemu i się bardzo cieszą, że się domek znalazł :roll: :p buahaha (i to nie jest przytyk do nikogo konkretnego) a jak czytam post, że pan chce psa, ale go na niego nie stać i zero jakichkolwiek wyjaśnień to wnioski wyciągam z tego co mam, nikogo za język ciągnąć nie zamierzam
-
[quote name='Talcott']Pisz co chcesz[/QUOTE] bardzo dziękuję za pozwolenie :cool1:
-
[quote name='Talcott']Nie pisz jak nie wiesz. :cool1:[/QUOTE] wiem tyle, że chce psa, a nie ma jednorazowo 60 zl na opłatę schroniskową (nie mówiąc już o transporcie). wątek jest na publicznym forum i na podstawie tego co zostało na nim napisane wyciągam wnioski.
-
Józia-5 mc,UPOŚLEDZONA sunia w HOTELU-zostaje w DT na zawsze !
asiamm replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jaka ładna, uśmiechnięta dziewczynka :loveu: a na to ucho, które ma słyszy? -
Miedziany Ricardo już w swoim domu u Moniki! Witamy w rodzinie Dogo!
asiamm replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
może wrzuć w tytuł prośbę o allegro i że kocha dzieci -
dobrze, że już się nie męczy [*]
-
Sochaczew - Astro, mix goldena MA DOM ( Uciekł z domu)
asiamm replied to luka1's topic in Już w nowym domu
zmieńcie tytuł i przerzućcie do Zaginionych :roll: -
[quote name='JustynaM.']:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: czekamy na info ,gdzie Kleszczyk jedzie???? no w koncu nasz sliczny chlopak sie doczekal domku!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze jeszcze go zobaczymy tu na dogo ,trzymam kciuki za niego!!!!!!!!!!!![B]gdzie jedzie warszawianka[/B]? cioteczki piszcie wiecej info.[/QUOTE] jest o tym na wątku Warszawianki [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10964556#post10964556[/url]
-
bieeedna :-( "jakiś" popaprany wet :angryy:
-
zaznacz myszką bannerek , kliknij prawy przycisk myszy, potem 'kopiuj', potem przejdź do panelu użytkownika, w 'edytuj podpis' i tam myszką wklej bannerek, i OK
-
fajnie... ale jak go nawet na oplate schroniskowa nie stac to na weta tym bardziej go stac nie bedzie i normalna (a nie resztki ze stolu) karme tez...
-
może, zaraz dorzucę, ale czekam na więcej jak się uda zrobić ;) (z mordulką patrzącą w stronę obiektywu)
-
a jakie szczeniaki teraz są???