Jump to content
Dogomania

gogunia

Members
  • Posts

    1052
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gogunia

  1. [B]Chicken, życzę Tobie, smacznych jajek, mokrego dyngusa[/B] [B]ładnych pisanek i koszyka:loveu: ;) :multi:[/B]
  2. [CENTER]Życzę wesołych świąt wielkanocnych, smacznego jajka ładnego koszyka i pięknych pisanek Bigosku!:multi:[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.gifownik.pl/swieta_wielkanoc.php"][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/6.gif[/IMG][/URL][/CENTER]
  3. [B][COLOR=red]Rybc!u, wszystkiego dobrego[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]smacznego jajka, mokrego dyngusa:multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ładnego koszyka i kolorowych pisanek;)[/COLOR][/B]
  4. [CENTER][B]Anza[/B] [B]życzę wszystkiego najlepszego[/B] [B]duuużo dobrych jajek, pięknego koszyka,[/B] [B]ładnych pisanek i mokrego dyngusa:loveu:;)[/B] [/CENTER]
  5. [B]Asti, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji wielkanocy, smacznych jajek, koszyka pięknego i pisanek:loveu: :multi:[/B]
  6. [CENTER][COLOR=black][B]Wszystkiego najlepszego Elizuśku[/B][/COLOR] [COLOR=black][B] z okazji swiąt wilekanocnych:multi:[/B][/COLOR] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/pisanki/5.gif[/IMG][/CENTER]
  7. [CENTER][COLOR=red]Szczęśliwych świąt, pięknego koszyka, dobrego jajka, pięknych pisanek, życzy gogunia i reszta:loveu: :multi:[/COLOR] [/CENTER]
  8. [CENTER][B]Ładne fotki :loveu::loveu::loveu: [/B] [B]Wszystkiego dobrego z okazji świąt wielkanocnych;):loveu:[/B] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/pisanki/2.gif[/IMG][/CENTER]
  9. [quote name='justys95']Hades...mmmm...[B]boskie[/B] imie (:evil_lol:) Ale czy husky są z mitologii? :lol: :evil_lol:[/quote] :evil_lol: [quote name='marzenna79'][IMG]http://www.malowane.pl/data_images/koszSp12.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=red]Małgosiu, ale piękny haszczak...:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4411/p101043143mk0.jpg[/IMG][/URL][/quote] dziękujemy marzenno:loveu: [quote name='Patikujek_Zabrze'][CENTER][SIZE=1][COLOR=darkorange][B][I][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/Wielkanoc/7.gif[/IMG][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=1][COLOR=darkorange][B][I]Na wielkanocnym stole[/I][/B][/COLOR][/SIZE] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]baba się rozpycha,[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]mówiąc do mazurka:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]"Ale jestem pycha".[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]A mazurek prycha[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]do czekoladowych kurek:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]"To jasne jak słońce,[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]że jam lepszy [/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]od początku po końce."[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Jajka bardzo się zgniewały,[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]mazurkowi przyganiały:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]"Każdy powie,[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]że jajko na zdrowie,[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]mazurek niedobry!"[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Odezwał się zza firanek[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]okienny papierowy baranek:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]"Przestańcie sobie przyganiać.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Bardzo was proszę.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Bo kurki zjem po trosze,[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]a jajka całe na twardo.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Przysiegam na palmę[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]z kokardą.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Palmy się pogniewały...[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]I oto nasz wierszyk cały.[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/Wielkanoc/6.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][SIZE=1][COLOR=darkorange][B][I]Lepper w rządzie? To nie bajka![/I][/B][/COLOR][/SIZE] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Wielkanocna to PISanka!!![/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Bez wyroku nie masz szansy [/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]By z kaczkami wejść w aliansy!!![/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Rydzyk już się z prawem buja...[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]Wesołego Alleluja!!![/COLOR][/SIZE][/B][/I][/CENTER] [CENTER][B][I][SIZE=1][COLOR=#ff8c00][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/Wielkanoc/14.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER] [/quote] [CENTER]Dziękuję bardzo:multi: :multi: :multi: [/CENTER] [quote name='Rinuś'][B][COLOR=royalblue]oooo jeeedziuuuuu ile fotek!!![/COLOR][/B][/quote] [quote name='Rinuś'] [CENTER][B][COLOR=royalblue]a ten husky to normalnie piękność:loveu:[/COLOR][/B] [CENTER][B][COLOR=royalblue]tak w ogóle to wesołych świąt ;*[/COLOR][/B][/CENTER] [/quote] [CENTER]Dzięki, Cieszę się że się podoba:multi: ;) [/CENTER] [CENTER][quote name='Basia_Sz']Nadrobię może później, na razie życzę:[/quote][/CENTER] [/CENTER] [quote name='Basia_Sz'] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5066/379yczeniavx8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] [CENTER]Dziękujemy Basiu za karteczkę:multi: :multi: :multi: [CENTER]Jeszcze jajeczko:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3179/jajkodz9.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze karteczka dla tych którzy nie widzieli:oops: ;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2419/kartkamf2.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/kurczaczki/10.gif[/IMG][/CENTER] [/CENTER]
  10. [B][COLOR=black] Dziękujemy za karteczkę:loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Też życze wszystkiego najlepszego Basiu:loveu: :multi: :multi: :multi:[/COLOR][/B] [B]smacznego jajka i kolorowych pisanek.:p[/B]
  11. [COLOR=red]Piękne fotki :loveu::multi: [/COLOR] [COLOR=red]Wszystkiego dobrego z okazji świąt wielkanocnych, smacznego jajka, kolorowych pisanek;)[/COLOR] [COLOR=red]życzą gogunia, Czadzik i reszta :):):)[/COLOR]
  12. [CENTER][B]C.D[/B] Hades z zabawką:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6708/p101042134rc3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8638/p101042323os6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]:loveu: :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7051/p1010424reen5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]Ja i Hades ;) ([SIZE=1]przepraszam za czerwone oczy, ale jak chciałam zmienić to wychodziły mi szare:-( :evil_lol:): [/SIZE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4411/p101043143mk0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/708/p1010432rin3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  13. [B]Paulina i Kati[/B], dziękujemy wam za życzenia. [B]marzenna[/B], dziękujemy, jajeczka już poświęcone. [B]Alu[/B], hi, hi :evil_lol:, dziękujemy za pozdrowienia. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=royalblue]Byłam u mojego brata i Dominiki w miszkaniu,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=royalblue]Oto kilka fotek:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#4169e1][COLOR=black]Najpierw Hades, czyli husky :loveu: :[/COLOR][/COLOR] [COLOR=black][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1273/hadesikrgm9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/666/hedesik2tq4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6105/hadesik3bx2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4969/hadesik4ty0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1328/hadesik5ss2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3453/hadesik7sk8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/7650/p10104044sc0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/8137/p1010403hadesik6dz7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/1838/hadesik8we9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]A teraz Stefcia czyli gekon:loveu:: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/1638/stefankach3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8528/stefciahu8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7636/p10103934pg7.jpg[/IMG][/URL] ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/4422/stefulka33ct9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/4488/stefania34ih4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4721/stefunia33gn0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6154/hadesik11uo0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/7671/p10104203332er5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/876/p10104193mu3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3707/hadesik12ju7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5210/p10104146677ro5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6606/p101041534el9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2653/p10104173ep2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]terrarium Stefci ;) [SIZE=1](niestety trochę nie wyraźne )[/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ffa500][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/2603/p101041845lv4.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=black]Stefcia:[/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5544/stefaneczka435mx6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9006/stefulakh7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][B]C.D.N[/B][/CENTER]
  14. Dziękujemy za odwiedziny w naszej galerii:multi:, piękne zwierzaki:loveu: Też życzymy, dobrego jajka,ładnych pisanek i w ogóle wszystkiego najlepszego z okazji świat wielkanocnych :loveu: :multi: :multi: :loveu:
  15. [quote name='Madzia_19'][CENTER][SIZE=3][COLOR=#000080][B]Zdziwisz się: Kto?..., zdziwisz się: skąd?...[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]A my Ci życzymy Wesołych Świąt.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]Pomyślisz sobie: - To jakaś bajka![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]A my Ci życzymy smacznego jajka![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]Czy jesteśmy szczerzy?... Nie miej obawy![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]Bo również życzymy miłej zabawy![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][COLOR=#000080][B]Magda&Lucky[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000080][B]:)[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [quote name='limoncia'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4298/masasdnj4.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]Madziu i limonciu[/B], dziękujemy wam za życzenia:multi: :loveu: :loveu:
  16. [B]Piękne fotki Dobciu :multi: :multi: :multi: też życzymy wszystkiego najlepszego z okazji wielkanocy:multi: :cool3:[/B]
  17. [CENTER][COLOR=red]Piękne jajeczka[/COLOR] [COLOR=red]a ja życzę wesołych świąt z okazji wielkanocy;) :lol: :multi:[/COLOR][/CENTER] [COLOR=#ff0000][/COLOR]
  18. [CENTER][B]Alu życzę Ci wesołych świąt wielkanocnych[/B] [B]pięknego koszyka, smacznego jajka, i kolorowych pisanek:multi: :multi: :multi:[/B] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/kroliczki/4x.gif[/IMG][/CENTER]
  19. [CENTER][B][COLOR=darkorchid]Smacznego jajka kolorowych pisanek[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]ładnego koszyka:multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]z okazji wielkanocy :multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/kurczaczki/4.gif[/IMG][/CENTER]
  20. Wesołych świąt wielkanocnych dobrego jajka, ładnych pisanek i szczęśliwych świąt:multi: :multi: :multi: :loveu: życzą Czadzik i gogunia:multi: ;) [CENTER][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/pisanki/3.gif[/IMG] [/CENTER]
  21. [CENTER][COLOR=orange][B]Smacznego jajka kolorowych pisanek[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ffa500]i wszystkiego najlepszego z okazji świąt wielkanocnych:multi::loveu: [/COLOR][/B] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/koszyczki/31.gif[/IMG][/CENTER]
  22. [CENTER][COLOR=royalblue]Piękna karteczka:loveu: :evil_lol: [/COLOR] [COLOR=royalblue]Wszystkiego najlepszego z okazji świąt wielkanocnyh[/COLOR] [COLOR=royalblue]Pięknych pisanek i smacznego jajka :multi: [/COLOR] [COLOR=royalblue]życzą gogunia i Czadzik[/COLOR] :bluepaw:[/CENTER]
  23. :multi: Dziękujemy wszystkim za życzenia:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2419/kartkamf2.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/wielkanoc/kurczaczki/10.gif[/IMG][/CENTER]
  24. [COLOR=orange][B]Wszystkiego najlepszego justys z okazji świąt wielkanocnych:multi: :multi: :multi:[/B][/COLOR]
  25. [B][COLOR=red]Wszystkiego najlepszego, smaczego jajka z okazji świąt wielkanocych ;) :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]życzą gogunia & Czadzik :p[/COLOR][/B] :multi:
×
×
  • Create New...