Jump to content
Dogomania

kaska.b

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About kaska.b

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kaska.b

  problem z rana po operacji

  i jak patrze na to zdjęcie to masakryczny stan rany spowodowany był właśnie wodą utlenioną... masakra. Trudno mi uwierzyć że wet mógł coś takiego zalecić
 2. kaska.b

  problem z rana po operacji

  Jedno i drugie to relikty przeszłości, istnieją znacznie lepsze środki. Szczypanie pół biedy, ale woda utleniona nie "robi" tego po co większość ludzi ją stosuje - nie likwiduje zarazków w ranie i nie pomaga w jej wyleczeniu, jedynie narusza zdrowe tkanki wokół rany, utrudniając gojenie. Co do Rivanolu „bywał często stosowany do leczenia trądziku. Okazało się jednak, że po chwilowej poprawie problem powracał, bo bakterie bardzo łatwo się uodparniały na działanie tej substancji. Jest skuteczny w środowisku zasadowym, również w kontekście skóry, i z tego powodu jego zastosowanie w domu nie zawsze przynosi efekty” Nie czepiam się, ale jesli chcemy wyleczyć ranę, szczególnie trudno gojąca się to na pewno nie tymi specyfikami ;)
 3. jak szwajcar pomieszany z goldenem :)
 4. kaska.b

  problem z rana po operacji

  i co z sunią? nie wiem kto zalecił ten nieszczęsny rivanol.. i matko boska nie wodą utlenioną!!!! nigdy! wszystko jest chyba lepsze od tej mieszanki... do odkażania np octenisept.
 5. kaska.b

  Jaka to rasa?

  na pierwszym zdjęciu jak golden, a na tych ostatnich bardziej labka przypomina :)
 6. kaska.b

  Halter

  Nasza na easy walkach oduczyła się ciągnąc i teraz używamy ich na co dzień. Nie zamieniłabym na nic innego :) tylko jeszcze pytanie jakie macie te szelki?? bo ja to badziewie z trixie no to się w ogóle nie nadaje do niczego... ja jestem przeciwniczką haltera... wole poświęcić trochę więcej czasu i pracy. W szelkach psu jest znacznie wygodniej niż w tym "ustrojstwie".
 7. kaska.b

  Osłabienie z dnia na dzień

  bardzo przykre :( dużo siły w tym trudnym czasie...
×