-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Enia, ja u tego stolarza nie moge zamowic juz ani 1 budy wiecej bo on i tak moze sie nie wyrobic, a 11 XI wyjezdza na 3 tyg. do sanatorium...i po stolarzu. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No, Olga, nareszcie sie uaktywniasz :p Sluchajcie, denerwuje mnie niezmiernie to nasze dreptanie w miejscu - mam na mysli watek rozpoczety przez Gallegro. Stajemy na glowie,zeby dowiezc cos do schronu, kombinujemy, zgrywamy, tylko po co?:-o Po to zeby lezalo na dzialce kierowniczki lub gdzies walniete w kacie schronu? A psy jak marzly tak marzna...:shake: Pytanie nr 1 OLGA - co z Rolmleczem i transportem od BEI? Przycisnij ich plizzzzz Pyt. 2 Jak na moj gust na gwalt potrzebny jest "nasz czlowiek"z Wegrowa, ktory bedzie na biezaco konczyl misje rozpoczete na DOGO ( tak jak te zaslonki do bud). Pozostaje tylko takie retoryczne pytanie- jesli "nasi" beda sie zajmowac wszystkim to co bedzie robila kierowniczka? Jakis bacik by sie na nia przydal,zeby chociaz pomocna byla... -
Nie wierze -nikt nie chce pieknej MONY????????
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Posluchajmy sie BEI i zrobmy male podsumowanko bud:roll: : POTRZEBNE - w zasadzie wiekszosc (mamy ok. 110psow), ale zalozmy ze 50 nowych bud potrzebne na juz NOWE BUDY juz w schronie - 6 podwojnych (czyli dla 12 psow) od Osiołka (za materacyki) NOWE BUDY zamowione - 7 srednich i 4 duze oraz 1 "podrasowana z odzysku" dar M.M. (w schronie do 11.XI) < 2 śr. + 1 duza dla Ani W.; 1 duza dla Bei; 3 sr.+2 duze dla Oli Z; brakuje funduszy na 2 srednie-czy moge wziac na nie 600 pln z AFN budy Wegrow???> -
Pewnie ze pomozemy! Potrzebny tymczas!!!
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Folen, a na Dropka to sie nie kroil jakis domek tak ze 2 tyg. temu? Cos dzis tam wyczytalam na szeniakach... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Boszsze, te oczy :placz: Palety owszem - przydalyby sie- ale ten transport... Przy okazji - budowy odgradzaja takim ogrodzeniem z blachy -ciekawe czy jak sie im cos powygina, popsuje - to czy nie oddaliby kilka przęsel. Zamocowaloby sie toto do siatki i oslona przed wiatrem bylaby cud malina. Taka prowizorka oczywiscie, po jak najnizszych kosztach.:roll: Tekst PAROS bez CZASAMI popieram! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ja proponuję dobitniej np: Podaruj nam kącik w domku i..sercu! Uratujesz nas-zima w schronisku to dla nas wyrok! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ania, stolarz ma gruba lutownice i nie zrobi malych literek (zeby sie wiecej zmiescilo). Folen, a mozesz w wolnej chwili zrobic podpis z dzikuskami? Taki,zeby za serce chwytal? -
Folen, napisz nam jak Mona. I zdjecie jakies mile widziane;)
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
O Boziu, to fatalnie :shake: Kto bedzie szybszy:natura czy my? A ile tych maluchow zostalo w schronie??? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Oj, nie podoba mi się to przechowywanie na działce:roll: Trzebaby to przetransportowac do schronu i to szybko. jakies pomysly :razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Enia,czy nie czas zmienic podpis:razz: :multi: :multi: :multi: Masz dobrą rękę, wiec bierz pod swoją opiekę następną psinkę -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Witam dziewczeta ;) Aniu, robi sie,robi! Duza tez! A propos bud i tabliczek-rozmawialam wczoraj z tym stolarzem od pojedynczych bud (Enia-bedzie 11 pojedynczych bud + 1 uzywana w sredniej kondycji od M.M.). On powiedzial,ze ma taka lutownice do lutowania i moze zrobic napis na deseczce ALE... w zadnym wypadku nie da sie napisac taka technika wiecej niz 3-4 slowa. To zajmuje duzo miejsca i tabliczka musialaby byc wielkosci budy;) Przy DIO i osobach prywatnych - opcja z wypalaniem przejdzie. CO do szkol dziewczeta <Ania, Bea>- przykro mi to powiedziec- musicie pokombinowac same. To za dlugi tekst. Mysle,ze dzieci mialyby frajde, jesliby na zajeciach technicznych wykonaly cos swojego. A Pan stolarz to przykreci. Poza tym pan jest bardzo ograniczony czasem i popedzam Go jak moge, a on twierdzi, ze takie "*******ki" to mnostwo czasu mu zabiora, wiec w kontekscie nadchodzacej zimy wole jednak,zeby skupil sie na budach. Mam nadzieje,ze podzielacie moje zdanie:roll: Mam chytry plan namowic Pana na 2 transporty do Wegrowa, tzn. to co zrobi do konca tego tygodnia zawiezie w niedzielę, a reszta pod koniec przyszlego tygodnia. Wstępnie potrzebuję 1 osobę na miejscu w Wegrowie w niedzielę do odbioru bud w schronie. Ktos z lokalnych da rade??? -
Tymczas pilny! Musimy zdążyć przed przerzutami :shake:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gallegro, toz to istny aniol - ta Twoja zona :lol: Pelnam podziwu. A juz sie martwilam,ze Wujaszek bedzie mial szlaban :evil_lol: Olga, nie mam jeszcze namiarow na firme od palet. Czy ktos wie, czy psiaki juz mieszkaja w nowych budach? Bea - niestety zdjecia duzej budy nie mam, na pokaz zrobiona byla tylko srednia -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Wolontariacka Rodzino -nie wiem czy wiecie, ale rusza druga odslona kampanii WYBIERZ MIŚKA pod patronatem Fundacji Viva. Na ww. stronie jest mapa schronisk w Polsce..a Wegrowa niet.Napisalam maila i podalam nasze www, a oto odp.: "Witam dziwię się, że nie ma Węgrowa na schronisko.net w woj. mazowieckim, skoro macie od nich stronę. Możemy dopisać Was do tabeli pod mapką, dopóki jest taka sytuacja. Poproszę o adres, godziny otwarcia jeśli są ustalone i - ważne - namiary na konkretne osoby zajmujące się adopcją, najlepiej wolontariuszy. Pozdrowienia, Natalia" No i co my na to? :roll: Kto sie pisze na namiary do wolo ? A adres? Przeciez nie napiszę ,ze to na Ruchnę i w lewo :placz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Dzieki Folen za fotke ;) To na pewno ten! Wrzuc mi na pw tel do Gallegro (nie wiem czy wiesz ale moze mnie tez wezmiecie po drodze:roll: ). Bea, budy sie robia juz od poniedzialku (razem 11 sztuk). Przelalas wczoraj te 350zl stolarzowi? Budy maja byc gotowe do konca przyszlego tygodnia. Pan je zawiezie do schronu. Prosze kreatywne, artystyczne dusze by pomyslaly o tabliczkach na budy. Pomysly wrzucac na watek!:razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No dobrze Marie( przekonalo mnie to wydziedziczenie) :evil_lol: -
Wlasnie byla u mnie znajoma i jak dowiedziala sie o Wegrowie to zostawiła 20pln. Sama zadecydowalam,ze Corgi jest pilna wiec...robie przelewik. No to mamy 21o,-pln ;)
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
A teraz cioteczki mały rekonesans- kto bedzie w sobote? Zglaszac sie tłumnie :mad: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Noo, Ania popieram, wlasnie ja tez zapamietalam te dwa i nawet tego Pana zapytalam czy w kojcu byl tez szary- to powiedzial, ze drugi byl czarny. Nic wiecej nie wiem. A swoja droga ten szary tez taki radosny i lgnął do ludzi,ze hej. Trzeba cos pomyslec:razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
To pracownik Pani, ktora nam podarowala palety i inne takie. Pani Renata to milosniczka zwierzat, sama ma znajdki i bedzie zbierac teraz kasiorke dla nas ;) - Pani Renia powiedziala, ze piesek bedzie mial dobrze, duzy ogrod, ze ten pan to dobry czlowiek :roll: Wiec chyba powinno byc dobrze. Polecenie poleceniem, ale nalocik sie zrobi :lol: -
Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..
Mośka replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Yoszi, dosyć tego! Wracaj, Pancia czeka!!!!