-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Co tu taki mary ruch??? Cala Wasza energia poszla na wydpodukowanie tych poprzednich stron :cool3: ? No to w takim razie mam dla Was niespodziankę: dziś rano palety i deski dojechały do Węgrowa. Dzwoniłam właśnie do kierowcy - wracają do Warszawy w większym składzie :cool1: No dobra, powiem Wam, co się będę sama cieszyć - adoptowali piesa :loveu: :loveu: :loveu: Biały, roczny, łagodny, byl w boksie z jakims czarnym, po lewej stronie schronu.Ja chyba wiem, októrego chodzi, tez mi wpadl w oko :multi: :multi: :multi: -
Naprawdę nawet na tymczas CORGI nie ma szans ?:shake:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Nie, bo oni laduja samochod ile wlezie:roll: Matko,mam nadzieje, ze cos przeoczylam -a co z dzieciaczkami Zanety??? Chyba nie zostana same w schronie :shake: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Enia, Mam! Dziś do Wegrowa jadą palety i deski ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jeszcze tylko zainteresowanym wrzuce fotke budy podwojnej z Wegrowa: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/245/budy016ac3.jpg[/IMG] i [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1134/budy017qp4.jpg[/IMG] Te budy nie sa ocieplane (mozna ewentualnie ocieplic dno-jest miejsce na styropian), ale za to z grubych desek. Nie wiem jak z terminowoscia wykonania zamowienia.:roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Enia daj mi adres mailowy do Hani plizzz. Na dogo jest pewnie dopiero wieczorem, wiec na pw nie chce pisac. Bea - potwierdzam Ci 2 budy ( wrzuc mi na pw info kiedy poszly przelewy- musze miec to pod kontrola ;) ) -
Aniu, przelalam dzis dla Corusi 30zl na AFN. Kto pokocha nasza sunie?:roll:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mysle, ze najkulturalniej jak moge odpowiem na post xxxx52: 'niestety jestes w bledzie. zyczylabym sobie dla dobra psiakow ,zebysmy to my-wolontariusze sie mylili, ale bylam swiadkiem rozmow i wiem jaka jest prawda. Cieszy mnie Twoja chec pomocy psiakom, nie mam nic przeciwko zamawianiu bud bezposrednio przez Ciebie i innych form pomocy. Pomysl tylko ( i to nie jest zadne oczernianie tylko FAKTY), ze sponsorujac te szczepionki - dzieki Tobie wszystkie psiaki beda zaszczepione. A gdybysmy my dysponowali ta sama kwota - zaszczepilibysmy wszystkie psiaki...i kupilibysmy jeszcze za to 3 budy. Taka jest prawda.:shake: P.S. Mylisz sie piszac,ze bud jak nie bylo tak nie ma. Jak chcesz dysponuje telefonem do stolarza,ktory juz dostal zaliczke i robi wlasnie budy. Najpozniej za 1,5 tyg. dowiezie do schronu 11 sztuk. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gallegro, odbierz!!!! Ty akurat jestes najlepsza osoba do tego!!!! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mi tez skrzydelka podcieto :shake: Marie, na razie robmy swoje -myslisz, ze pudelka beda dzis do 17-tej??? Kto pomysli powaznie o tej umowie dzierzawy? Moze niech kierowniczka podpisze papier przy dostawie bud. Ale cos mi sie zdaje, ze ona tego nie podpisze, skoro i tak wszystkim kaze sie rozliczac ze zbiorki. Szkoda,ze nie samej sobie:angryy: No chyba ze Gallegro bedzie uczestniczyl w przekazywaniu bud :mad: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, no normalnie nie wytrzymam i chyba w koncu zadzwonie do niej:angryy: Jaka rozmowa wstępna?????? Sama jej zadalam ostateczne pytanie: "Czyli podsumowujac, Pani Jadziu, Olga zalatwia szczepienia a Pani jej przeleje te 1800 pln na konto, tak?" "Tak, pójde do banku i zrobie przelew. 2 osoby są do tego potrzebne. Ja i pani Krysia (chyba to imie padlo). No urojen to ja jeszcze nie mam! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No powoli wyciągacie mnie z doła ! Dziekuję, że jesteście! Jeszcze wierzę! Enia :calus: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
A wiecie co mnie intryguje w kwestii szczepionek ? Przecież ten miejscowy wet był zdecydowanie przeciwko szczepieniu psów na wirusówki, jak nam w sobote przekazala Kierowniczka (chyba od dzis zaczne pisac przez male k). Ciekawe co go skłoniło do zmiany poglądu: te 20 pln od psa czy wizja "czysto wirtualnych" szczepień przy namacalnym dopływie gotówki :roll: To material do przemyslenia dla Ciebie xxx52 :icon_roc: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No pierwsza fala szoku mi minela i moge zaczac pisac. Absolutnie nie popieram pomyslu Gallegro, zeby zachowywac sie tak jak to bylo PRZED- a kierowniczka zrozumie.....ZLUDNE NADZIEJE:shake: Po drugie - dziewczyny, oczywiscie bierzcie kase z AFN, a potem odsprzeda sie szczepionki. Po trzecie- przypominam o sobotnim spotkaniu :cool1: A na budy zbieram dalej chetnych- kierowniczka w nich nie bedzie siedziala , tylko te biedactwa :placz: < Bea - dodaje 1 duza dla Ciebie, wyslij dzis przelewem 350 pln). -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Niestety juz uciekam z netu ale tylko slowo komentarza: deski sa wysuszone, beda tylko potraktowane impregnatem, zeby nie chlonely wilgoci. Ja tam bym nie liczyla mocno na stolarza z Wegrowa - robi 6 podwojnych bud juz 4 tygodnie i w tym tygodniu maja byc skonczone. I blagam, nie ogladajmy teraz tych bud pod lupa- bo lepszy taki dach nad glową niz 2 okna - (widzialam taki obraz w sobote, mieszka tam pies podobny do rotweilera z krotka sierscia):shake: Zaufajmy stolarzom plizzzzzzzz -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
srednia buda ( zdjecia - str.167) ma wymiary: 60 (front)x 90 (gleb.)x 95 wys. Bedzie roznila sie od tej na zdjeciu dachem: bedzie pokryta papą, a dach bedzie siegal blizej ziemii o jakies 30 cm -wtedy latem bedzie troche cienia, a i boki budy beda troche chronione przed opadami. Buda bedzie miala nozki, bedzie pomalowana impregnatem do drewna ( ta na zdjeciu to wersja testowa, jeszcze nie byla dokonczona jak przyjechalysmy). Deski laczone sa w felc - co znaczy, ze nawet jak sie deski rozeschną to szpar i tak nie bedzie. DObrze mowie, Gallegro? Buda jest ocieplana styropianem z goru,dolu,bokow - oprocz sciany z "wlazem". Cena (bez rachunku): 300,-zl Z bud ktore ogladalam - te sa najsolidniejsze. TO nie jest zadna produkcja tasmowa, starszy pan robi je w swoim warsztacie i zna sie na tym co robi. Zrobi tygodniowo 4-5 bud. A tak na marginesie - wlasnie rozmawialam z Kierowniczka - na gwałt potrzebuje ocieplanych bud, bo ma zgloszonych 6 psow do zabrania do schronu, ale NIE MA dla nich bud. Wsród tych 6 psow jest podobno piekna sunia, ktora sie wkrotce oszczeni ...a teraz koczuje na klatce schodowej, gdzie ją dokarmia jakas pani:shake: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ania dzieki za te budy. Omijaj sklepy szerokim łukiem :evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Dzieki Aniu, masz namiary na pw. A zatem: 2 srednie budy dla Ani i 1 duza :loveu: Kto chce zasponsorowac pozostale: 3 srednie budy??:razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[B][FONT=Verdana]TRANSPORT – sprobuje wynegocjowac gratis (w najgorszym wypadku zaplacimy za PILNE PILNE PILNE[/FONT] [FONT=Verdana]Sluchajcie – uwierzcie mi bo widzialam na wlasne oczy- sprawa BUD jest priorytetem!!![/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [LIST] [*][FONT=Verdana]Osiolku –o jakim stolarzu mowisz w kontekscie tych nowych bud podwojnych (ocieplanych i nie)?[/FONT][/LIST][FONT=Verdana]O tym z Miedzylesia? Ja z nim wczoraj przegadalam pol wieczoru i ustalilam,ze zrobi 11 bud: 8 srednich[/FONT] [FONT=Verdana](takich jak na zdjeciu ponizej) 60 x 90 x 95 i 3 wieksze: 80 x 80 x 100[/FONT] [FONT=Verdana] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/460/budy012zr9.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana]A wewnatrz:[/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8152/budy013dv3.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana]Teraz po kolei: za 5 bud (3 srednie + 2 duze) placi Ola Z.[/FONT] [B][FONT=Verdana]Szukam chetnych sponsorow na : 5 bud sr + 1 duza[/FONT][/B] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Budy sa naprawde bardzo porzadne, ocieplane (wszystko oprocz sciany frontowej), czesc bedzie kryta blacha, czesc papa. Pan przedluzy dach,tak jak sugerowal Osiolek, zeby piesy mialy cien w lecie. Buda bedzie miala nozki i bedzie pomalowana impregnatem do drewna.[/FONT] [FONT=Verdana]Pan stolarz to starszy czlowiek, bardzo dokladny ( Gallegro-deski sa laczone w „felc”) i zna sie na tym co robi, a stara sie jak najlepiej.[/FONT] [FONT=Verdana]Poza tym Wegrow to jego rodzinne strony wiec powiedzial,ze zrobi wszystko, by wszystko wyszlo jak najlepiej. Ja mu wierze, Olga chyba[/FONT] [FONT=Verdana]moze mi przytaknac.[/FONT] [FONT=Verdana]CENY(bez faktury):[/FONT] [FONT=Verdana]srednia= 300,-zl[/FONT] [FONT=Verdana]duza = 350,-zl [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Vat na uslugi to 22%, wiec moim skromnym zdaniem to lekki bezsens,zeby tyle przeplacac tylko po to,zeby komus pokazac papierek.[/FONT] [FONT=Verdana]Dlatego wspolnie z panem stolarzem sugerujemy, ze on nam przystawi pieczatke na druczku KP na przyklad i bedzie OK.[/FONT] [FONT=Verdana]Sponsorzy – prosze o potwierdzenie.:cool3: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]benzyne).[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]xxx52- chetnie przyjme 100 eur na duza bude. Zgadzasz sie? Plizzz daj znac.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Jak coś niejasne –pytajcie. Musze szybko sprecyzowac Panu zamowienie + przelac zaliczke 300pln.[/FONT] [FONT=Verdana]Kto dysponuje zywa gotowka i moze za 1 bude zaplacic z gory?[/FONT] [/B] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
A teraz przestaniemy byc anonimowi:cool3: : [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3048/budy024bw4.jpg[/IMG] Od lewej: Ania W, Olga,Tomek "Dziura", Gallegro, Folen, Pani Jadzia i 3 koledzy Tomka -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[FONT=Verdana]Spotkanie bylo baaaardzo miłe. Oprócz długotrwałych i konstruktywnych (mam nadzieję) obrad przy latarce i stole suto zastawionym ciastami szanowne jury rozstrzygnęło konkurs plastyczny przeprowadzony w szkole Ani W.[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/92/budy021ex3.jpg[/IMG][/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
OOO, Marie, super ze sie odzywasz! Pracuje na Swietokrzyskiej, przy Rondzie ONZ, wrzuce Ci na pw tel. to sie zgadamy, jak pudeleczka juz beda. Olga- zamawiam dzis budy u stolarza z Miedzylesia tylko musi mi Ania W. powiedziec ile ma kasy. I jakie budy bierzemy? Ja jestem za 3 srednimi i 2 duzymi. Koszt bez r-ku to bylo 300 i 350 pln. Uwazam za sluszna sugestie Osiolka, ze dach moglby wystawac za bude jakies 30 cm. TO pewnie koszt zwiekszy, ale jak myslicie, warte rozwagi (cien w lecie i ochrona bokow budy przed deszczem)? Proponuje wziac te 280 pln od Ani. Aniu- mozesz dokonac Panu przelewu? Jesli tak to daj znac-wrzuce Ci jego konto na pw. Sorki za zwloke ze zdjeciami, ale mi nie chodzi ten programik od Gallegro.Musze jeszcze pokombinowac.:mad: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Oczywisci chodzilo mi o Zenka. Olga, kuj temat szczepien ze swoim wetem. Ktos tu pytal czy pieniadze (500 eur) na szczepienia dotarly. Tak, sa juz na koncie :p Teraz Olga sprobuje wszystko dogadac ze swoim wetem i szczepimy wszystkie psiaki , prawda Olga?:razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zadzwonilam, Pani Jadzia sie dowie. Skarzyla sie przy okazji na Zenka, ze przywiozl 10 paczek slomy (20 km) i za to chce 50 pln (za dzwiganie). To chore jest jakies! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
To ja w miedzyczasie zapytam(zanim bede miala ten program od Gallegro :cool3: ): rozmawialam przed chwila z Panem, ktory nawet chcialby nam pomoc jesli chodzi o przeterminowane leki <ma wlasna aptekę>, ALE... strasznie to skomplikowane:roll: Chodzi o to,ze on charytatywnie moze pomagac ale pod warunkiem istnienia w wegrowskim schronie zakładu leczniczego. Nie chodzi podobno o to, by weterynarz mial na miejscu w schronie gabinet, tylko zeby dal pismo(musi to byc powiatowy lekarz),ze "odebral" schron i wspolpracuje czy cos takiego... Wiecie o co mu chodzi, bo ja wymiekam :-o