Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Co tu taki mary ruch??? Cala Wasza energia poszla na wydpodukowanie tych poprzednich stron :cool3: ? No to w takim razie mam dla Was niespodziankę: dziś rano palety i deski dojechały do Węgrowa. Dzwoniłam właśnie do kierowcy - wracają do Warszawy w większym składzie :cool1: No dobra, powiem Wam, co się będę sama cieszyć - adoptowali piesa :loveu: :loveu: :loveu: Biały, roczny, łagodny, byl w boksie z jakims czarnym, po lewej stronie schronu.Ja chyba wiem, októrego chodzi, tez mi wpadl w oko :multi: :multi: :multi:
  2. Naprawdę nawet na tymczas CORGI nie ma szans ?:shake:
  3. Nie, bo oni laduja samochod ile wlezie:roll: Matko,mam nadzieje, ze cos przeoczylam -a co z dzieciaczkami Zanety??? Chyba nie zostana same w schronie :shake:
  4. Enia, Mam! Dziś do Wegrowa jadą palety i deski ;)
  5. Jeszcze tylko zainteresowanym wrzuce fotke budy podwojnej z Wegrowa: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/245/budy016ac3.jpg[/IMG] i [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1134/budy017qp4.jpg[/IMG] Te budy nie sa ocieplane (mozna ewentualnie ocieplic dno-jest miejsce na styropian), ale za to z grubych desek. Nie wiem jak z terminowoscia wykonania zamowienia.:roll:
  6. Enia daj mi adres mailowy do Hani plizzz. Na dogo jest pewnie dopiero wieczorem, wiec na pw nie chce pisac. Bea - potwierdzam Ci 2 budy ( wrzuc mi na pw info kiedy poszly przelewy- musze miec to pod kontrola ;) )
  7. Aniu, przelalam dzis dla Corusi 30zl na AFN. Kto pokocha nasza sunie?:roll:
  8. Mysle, ze najkulturalniej jak moge odpowiem na post xxxx52: 'niestety jestes w bledzie. zyczylabym sobie dla dobra psiakow ,zebysmy to my-wolontariusze sie mylili, ale bylam swiadkiem rozmow i wiem jaka jest prawda. Cieszy mnie Twoja chec pomocy psiakom, nie mam nic przeciwko zamawianiu bud bezposrednio przez Ciebie i innych form pomocy. Pomysl tylko ( i to nie jest zadne oczernianie tylko FAKTY), ze sponsorujac te szczepionki - dzieki Tobie wszystkie psiaki beda zaszczepione. A gdybysmy my dysponowali ta sama kwota - zaszczepilibysmy wszystkie psiaki...i kupilibysmy jeszcze za to 3 budy. Taka jest prawda.:shake: P.S. Mylisz sie piszac,ze bud jak nie bylo tak nie ma. Jak chcesz dysponuje telefonem do stolarza,ktory juz dostal zaliczke i robi wlasnie budy. Najpozniej za 1,5 tyg. dowiezie do schronu 11 sztuk.
  9. Gallegro, odbierz!!!! Ty akurat jestes najlepsza osoba do tego!!!!
  10. Mi tez skrzydelka podcieto :shake: Marie, na razie robmy swoje -myslisz, ze pudelka beda dzis do 17-tej??? Kto pomysli powaznie o tej umowie dzierzawy? Moze niech kierowniczka podpisze papier przy dostawie bud. Ale cos mi sie zdaje, ze ona tego nie podpisze, skoro i tak wszystkim kaze sie rozliczac ze zbiorki. Szkoda,ze nie samej sobie:angryy: No chyba ze Gallegro bedzie uczestniczyl w przekazywaniu bud :mad:
  11. Olga, no normalnie nie wytrzymam i chyba w koncu zadzwonie do niej:angryy: Jaka rozmowa wstępna?????? Sama jej zadalam ostateczne pytanie: "Czyli podsumowujac, Pani Jadziu, Olga zalatwia szczepienia a Pani jej przeleje te 1800 pln na konto, tak?" "Tak, pójde do banku i zrobie przelew. 2 osoby są do tego potrzebne. Ja i pani Krysia (chyba to imie padlo). No urojen to ja jeszcze nie mam!
  12. No powoli wyciągacie mnie z doła ! Dziekuję, że jesteście! Jeszcze wierzę! Enia :calus:
  13. A wiecie co mnie intryguje w kwestii szczepionek ? Przecież ten miejscowy wet był zdecydowanie przeciwko szczepieniu psów na wirusówki, jak nam w sobote przekazala Kierowniczka (chyba od dzis zaczne pisac przez male k). Ciekawe co go skłoniło do zmiany poglądu: te 20 pln od psa czy wizja "czysto wirtualnych" szczepień przy namacalnym dopływie gotówki :roll: To material do przemyslenia dla Ciebie xxx52 :icon_roc:
  14. No pierwsza fala szoku mi minela i moge zaczac pisac. Absolutnie nie popieram pomyslu Gallegro, zeby zachowywac sie tak jak to bylo PRZED- a kierowniczka zrozumie.....ZLUDNE NADZIEJE:shake: Po drugie - dziewczyny, oczywiscie bierzcie kase z AFN, a potem odsprzeda sie szczepionki. Po trzecie- przypominam o sobotnim spotkaniu :cool1: A na budy zbieram dalej chetnych- kierowniczka w nich nie bedzie siedziala , tylko te biedactwa :placz: < Bea - dodaje 1 duza dla Ciebie, wyslij dzis przelewem 350 pln).
  15. Niestety juz uciekam z netu ale tylko slowo komentarza: deski sa wysuszone, beda tylko potraktowane impregnatem, zeby nie chlonely wilgoci. Ja tam bym nie liczyla mocno na stolarza z Wegrowa - robi 6 podwojnych bud juz 4 tygodnie i w tym tygodniu maja byc skonczone. I blagam, nie ogladajmy teraz tych bud pod lupa- bo lepszy taki dach nad glową niz 2 okna - (widzialam taki obraz w sobote, mieszka tam pies podobny do rotweilera z krotka sierscia):shake: Zaufajmy stolarzom plizzzzzzzz
  16. srednia buda ( zdjecia - str.167) ma wymiary: 60 (front)x 90 (gleb.)x 95 wys. Bedzie roznila sie od tej na zdjeciu dachem: bedzie pokryta papą, a dach bedzie siegal blizej ziemii o jakies 30 cm -wtedy latem bedzie troche cienia, a i boki budy beda troche chronione przed opadami. Buda bedzie miala nozki, bedzie pomalowana impregnatem do drewna ( ta na zdjeciu to wersja testowa, jeszcze nie byla dokonczona jak przyjechalysmy). Deski laczone sa w felc - co znaczy, ze nawet jak sie deski rozeschną to szpar i tak nie bedzie. DObrze mowie, Gallegro? Buda jest ocieplana styropianem z goru,dolu,bokow - oprocz sciany z "wlazem". Cena (bez rachunku): 300,-zl Z bud ktore ogladalam - te sa najsolidniejsze. TO nie jest zadna produkcja tasmowa, starszy pan robi je w swoim warsztacie i zna sie na tym co robi. Zrobi tygodniowo 4-5 bud. A tak na marginesie - wlasnie rozmawialam z Kierowniczka - na gwałt potrzebuje ocieplanych bud, bo ma zgloszonych 6 psow do zabrania do schronu, ale NIE MA dla nich bud. Wsród tych 6 psow jest podobno piekna sunia, ktora sie wkrotce oszczeni ...a teraz koczuje na klatce schodowej, gdzie ją dokarmia jakas pani:shake:
  17. Ania dzieki za te budy. Omijaj sklepy szerokim łukiem :evil_lol:
  18. Dzieki Aniu, masz namiary na pw. A zatem: 2 srednie budy dla Ani i 1 duza :loveu: Kto chce zasponsorowac pozostale: 3 srednie budy??:razz:
  19. [B][FONT=Verdana]TRANSPORT – sprobuje wynegocjowac gratis (w najgorszym wypadku zaplacimy za PILNE PILNE PILNE[/FONT] [FONT=Verdana]Sluchajcie – uwierzcie mi bo widzialam na wlasne oczy- sprawa BUD jest priorytetem!!![/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [LIST] [*][FONT=Verdana]Osiolku –o jakim stolarzu mowisz w kontekscie tych nowych bud podwojnych (ocieplanych i nie)?[/FONT][/LIST][FONT=Verdana]O tym z Miedzylesia? Ja z nim wczoraj przegadalam pol wieczoru i ustalilam,ze zrobi 11 bud: 8 srednich[/FONT] [FONT=Verdana](takich jak na zdjeciu ponizej) 60 x 90 x 95 i 3 wieksze: 80 x 80 x 100[/FONT] [FONT=Verdana] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/460/budy012zr9.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana]A wewnatrz:[/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8152/budy013dv3.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana]Teraz po kolei: za 5 bud (3 srednie + 2 duze) placi Ola Z.[/FONT] [B][FONT=Verdana]Szukam chetnych sponsorow na : 5 bud sr + 1 duza[/FONT][/B] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Budy sa naprawde bardzo porzadne, ocieplane (wszystko oprocz sciany frontowej), czesc bedzie kryta blacha, czesc papa. Pan przedluzy dach,tak jak sugerowal Osiolek, zeby piesy mialy cien w lecie. Buda bedzie miala nozki i bedzie pomalowana impregnatem do drewna.[/FONT] [FONT=Verdana]Pan stolarz to starszy czlowiek, bardzo dokladny ( Gallegro-deski sa laczone w „felc”) i zna sie na tym co robi, a stara sie jak najlepiej.[/FONT] [FONT=Verdana]Poza tym Wegrow to jego rodzinne strony wiec powiedzial,ze zrobi wszystko, by wszystko wyszlo jak najlepiej. Ja mu wierze, Olga chyba[/FONT] [FONT=Verdana]moze mi przytaknac.[/FONT] [FONT=Verdana]CENY(bez faktury):[/FONT] [FONT=Verdana]srednia= 300,-zl[/FONT] [FONT=Verdana]duza = 350,-zl [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Vat na uslugi to 22%, wiec moim skromnym zdaniem to lekki bezsens,zeby tyle przeplacac tylko po to,zeby komus pokazac papierek.[/FONT] [FONT=Verdana]Dlatego wspolnie z panem stolarzem sugerujemy, ze on nam przystawi pieczatke na druczku KP na przyklad i bedzie OK.[/FONT] [FONT=Verdana]Sponsorzy – prosze o potwierdzenie.:cool3: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]benzyne).[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]xxx52- chetnie przyjme 100 eur na duza bude. Zgadzasz sie? Plizzz daj znac.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Jak coś niejasne –pytajcie. Musze szybko sprecyzowac Panu zamowienie + przelac zaliczke 300pln.[/FONT] [FONT=Verdana]Kto dysponuje zywa gotowka i moze za 1 bude zaplacic z gory?[/FONT] [/B]
  20. A teraz przestaniemy byc anonimowi:cool3: : [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3048/budy024bw4.jpg[/IMG] Od lewej: Ania W, Olga,Tomek "Dziura", Gallegro, Folen, Pani Jadzia i 3 koledzy Tomka
  21. [FONT=Verdana]Spotkanie bylo baaaardzo miłe. Oprócz długotrwałych i konstruktywnych (mam nadzieję) obrad przy latarce i stole suto zastawionym ciastami szanowne jury rozstrzygnęło konkurs plastyczny przeprowadzony w szkole Ani W.[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/92/budy021ex3.jpg[/IMG][/FONT]
  22. OOO, Marie, super ze sie odzywasz! Pracuje na Swietokrzyskiej, przy Rondzie ONZ, wrzuce Ci na pw tel. to sie zgadamy, jak pudeleczka juz beda. Olga- zamawiam dzis budy u stolarza z Miedzylesia tylko musi mi Ania W. powiedziec ile ma kasy. I jakie budy bierzemy? Ja jestem za 3 srednimi i 2 duzymi. Koszt bez r-ku to bylo 300 i 350 pln. Uwazam za sluszna sugestie Osiolka, ze dach moglby wystawac za bude jakies 30 cm. TO pewnie koszt zwiekszy, ale jak myslicie, warte rozwagi (cien w lecie i ochrona bokow budy przed deszczem)? Proponuje wziac te 280 pln od Ani. Aniu- mozesz dokonac Panu przelewu? Jesli tak to daj znac-wrzuce Ci jego konto na pw. Sorki za zwloke ze zdjeciami, ale mi nie chodzi ten programik od Gallegro.Musze jeszcze pokombinowac.:mad:
  23. Oczywisci chodzilo mi o Zenka. Olga, kuj temat szczepien ze swoim wetem. Ktos tu pytal czy pieniadze (500 eur) na szczepienia dotarly. Tak, sa juz na koncie :p Teraz Olga sprobuje wszystko dogadac ze swoim wetem i szczepimy wszystkie psiaki , prawda Olga?:razz:
  24. Zadzwonilam, Pani Jadzia sie dowie. Skarzyla sie przy okazji na Zenka, ze przywiozl 10 paczek slomy (20 km) i za to chce 50 pln (za dzwiganie). To chore jest jakies!
  25. To ja w miedzyczasie zapytam(zanim bede miala ten program od Gallegro :cool3: ): rozmawialam przed chwila z Panem, ktory nawet chcialby nam pomoc jesli chodzi o przeterminowane leki <ma wlasna aptekę>, ALE... strasznie to skomplikowane:roll: Chodzi o to,ze on charytatywnie moze pomagac ale pod warunkiem istnienia w wegrowskim schronie zakładu leczniczego. Nie chodzi podobno o to, by weterynarz mial na miejscu w schronie gabinet, tylko zeby dal pismo(musi to byc powiatowy lekarz),ze "odebral" schron i wspolpracuje czy cos takiego... Wiecie o co mu chodzi, bo ja wymiekam :-o
×
×
  • Create New...