Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Ho ho cioteczki, jakie Wy aktywne w tym temacie sie zrobilyscie,post na poście:evil_lol:
  2. Karola, to nam niestety nie rozwiaze problemu. Wstepnie mamy juz transport Wegrow -Warszawa, a zatem w piatek (pewnie wieczorem) sunia bedzie u mnie w Falenicy. Potrzebny transport Warszawa -LUblin w piatek lub sobote!!!!!
  3. Pisalam juz na watku Nuki "Dzikuski", ze jest SUPER DOMEK w Lublinie. Plizzz CIoteczki, ktora skoczy na weekend do Lublina??????????:razz:
  4. Halo, tylko bez euforii przedwczesnej - jest super domek dla NUKI w Lublinie. :loveu: Wczoraj rozmawialam z zainteresowana - P. Alicja- jest zdecydowana na sunie tylko mamy problem transportowy! Pomozcie!!!!!! Wegrow - Warszawa moze poradzimy, ale Warszawa -Lublin :shake:
  5. Kto da Nuce domek? Malenstwo nie przezyje zimy w schronisku:shake:
  6. O, Folen, powyzszy tekst Wandzi nadaje sie na tytul watku szczeniakow. Pls zmien to jak mozesz.:roll:
  7. Gallegro - to trzymaj ten Lublin, a jak bede wiedziala, kiedy jedzie moja znajoma (mam nadzieje ze w ten weekend) to dam znac. Mozesz mi na pw wrzucic tel. domku.
  8. Dobrze mowisz, Gallegro.;) A co z domkiem w Lublinie? Na czym stanelo? pls daj znac bo nie wiem czy dreczyc kolezanke. Moze mala Nuke warto przetransportowac do Wwy na tymczas, potem juz latwiej bedzie. Dzis chyba bedzie ktos w Wegrowie, moglby przywiezc...
  9. Ad. Watku szczeniakow - wyrzuc Nutke, a wklej Bezika, Szarlotke. I tytul zmienic trzeba, dawajcie tu propozycje, np: Szczeniaki z Wegrowa szukaja domku przed zima", Gallegro zasugeruj cos.
  10. Kto ma dzisiejsze "Metro" w reku? Ta bezplatna, codzienna gazete, co to rozdaja na ulicach?:roll: No to myk na przedostatnia strone z krzyzowka - i co Cioteczki??? Podoba sie? :p TYlko mala plama- mieli jeszcze podac www schroniska....
  11. Bea, nie wiem jak wyglada ta umowa adopcyjna, ale gdyby w niej nie bylo adresu z "kotem pocztowym" - plizz spisz od P. Agaty. I daj mi znac - wciagne do BAZY :razz:
  12. Gallegro - serce roście :p Mial maly szczescie :lol: A co z Siostrzyczka NUKą? Czy domek w Lublinie cos zaproponowal w sprawie transportu? Moja kolezanka wybiera sie na dniach do Lublina, dobrze by bylo sunie przywiezc do Wwy. Mozeby poprosic kogos, kto dzis tam zamierza byc, zeby przywiozl Mala ? Gallegro- co robimy? Na fali niedawnego sukcesu żądna jestem kontynuacji naszych działań ;) Bea- rozmawialam wczoraj z P.Jola - transport dotarl, szafki schowane pod dach altanki
  13. Olga, Slysze, slysze, i juz rozpaczam ;) P.S. Ladna mi opinie na watku robisz, wszyscy juz beda wiedzieli, ze ja natrent jestem :evil_lol:
  14. Ciesze sie, ze jestescie za. No to wstępnie oglaszam start naszej poadopcyjnej bazy. Kto ma juz jakies adresy domkow ( nie wykluczam wcale tez tych niemieckich od Pajuni, jesli udostepni -oczywiscie wersje niemiecka wyslemy) - prosze o pw. Z podaniem imienia psiaka. Gallegro- mi chodzilo o ten adres we Wlochach, nie w Lublinie. Ale Lublina pilnuj!!! Odrocz ta adopcje w czasie, zebysmy cos z tym transportem pokombinowali.
  15. Pamietacie jak EMIR mowila, ze najwiecej adopcji ma poprzez polecenia osob, ktore juz u niej kiedys wziely pieska? Mam kolejny pomysl ( jakas dzisiaj taka nadpobudzona jestem ;) ): stworzmy baze domkow (adresy + telefony), ktore wziely psiaki od nas. Bedziemy zbierac te adresy i zbierac ( moge to robic ja -Gallegro zacznijmy od domku dzikuska, wyslij mi adres na pw), a np. 2 razy w roku bedziemy robic wysylke z info ze schroniska, biezaca sytuacja, oraz zalaczona np. 1 strona psiakow do adopcji z prosba o spytki u znajomych itp. I oczywiscie z odeslaniem na strone www. Mozemy tez im wysylac raz w roku np kalendarze. Hm, no i jak? Mam juz sie nie wyglupiac i siedziec cicho, czy akceptujecie moj pomysl? Tylko blagam o komentarze, nie studzcie mego optymizmu i dzisiejszego entuzjazmu :evil_lol:
  16. Folen - to super:multi: Masz, jak widac, dobra reke ;) Halo, JELONKI i okolice - kto nam szybko domek oceni????
  17. Braciszek NUKI i NINKI ma super dom we Wlochach od piatku. A tekiego osto SMSa dostalam od Panci: "Maluch jest w o tyle dobrej sytuacji, ze w domuradosnie powital go drugi szczeniak. Noc byla dla wszystkich doscmeczaca, ale Dino (bo tak sie wabi) juz duzo je i bawi sie zabawkami i z drugim pieskiem. Nawet na jednym poslaniu probuja spac. Niedlugo przesle zdjecia." Oby wiecej takich adopcji, Gallegro- udalo sie :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  18. No wlasnie to moze FOLEN by z lekka zredagowala 1-szy post? Wyrzucic Nutke, ktora ma juz domek, dokleic NUKE (dzikuske) i ca tam jeszcze jest nowego? Enia, a widzialas te 2 szczeniaki co spia pod domkiem? Kurcze, one tam nie zamarzna???
  19. Dobermaniooo! Dzisiaj zdjecie szwow, pamietasz? Jak Corgunia ???
  20. Enia, jako ze jestes w temacie chyba najlepiej zorientowana - nie zalozylabys watku wegrowskich szczeniakow? Plizzzzzzzzzz:roll: No chyba ze uznasz,ze to bez sensu bo sa pojedyncze watki... Hankag- budy sa OK, nic sie nie martw, otwory sa zrobione specjalnie nie centrycznie, zeby pies mogl sie schowac przed wiatrem. Jola ze schronu powiedziala,ze budy sa super. A na zdjeciach wygladaja tak sobie, w realu sa ladniejsze (widzialam na wlasne oczy). Enia. potwierdzasz? Gallegro- poprosilam AskeK o zmiane tytulu watku dzikuskow na: "Transport Warszawa - Lublin pilnie potrzebny." Trzymaj na razie domek rekoma i nogami:razz: Zapytam jeszcze co powiedza panowie z prywatnej lini minibusowej- mijam ich codziennie (tzn,. przystanek w centrum), wiec pewnie za jakies 10pln by przewiezli. Czy domek moze NUKE odebrac z autobusu? I czy to wogole nie jest ryzyko dac obcemu facetowi psa???? Albo niech domek rozejrzy sie kto wsrod ich znajomych bedzie wkrotce w Wwie i moglby sunie przywiezc. A my ja jakos dostarczymy z Wegrowa do Wwy.
  21. Musimy znalezc Nuce domek. I juz jest na horyzoncie tylko jest problem z transportem do LUBLINA? KTO MOŻE POMOC?
  22. Sorki, Eni, zmylilas mnie - myslalam,ze to inna Nuka. No wlasnie o Te myslal Gallegro, prawda?:roll:
  23. Enia - wklej tu watek NUKI. Gallegro, moze byc NUKA?
  24. Witajcie! BUDY - rece opadaja... ale na pocieszenie powiem Wam,ze Pani Jola powiedziala: "ja jeszcze w zyciu nie widzialam,zeby psy tak sie cieszyly. Wskakiwaly do nowych bud w te i z powrotem, krecily sie w kolko i mialy takie rozesmiane pyszczki,ze hej!" Od siebie dodam, ze serce mi krwawi, wiedzac ze czesc bud jest nadal pod schronem...:shake: TABLICZKI na BUDY - tworza sie w pocie czola;) HANKAG- moj TZ wkroczyl do akcji i naprawil sprzet :lol: W niedziele 26.11 bede w Wegrowie i OSOBISCIE zamontuje ( sorki, ale moja wiara w miejscowych gasnie...) Adopcja DZIKUSKA (DINO) - Gallegro, mysle ze domek super. Na watku szczeniorkow napisze wiecej. Bea wysle CI pw. WATEK SZCZENIORKOW - mam pomysla, zeby na watku szczeniakow na pierwszej stronie updatowac liczbe szczeniakow w schronie + ich zdjecia. Pozwoliloby to Gallegro na lepsze rozeznanie w biezacej sytuacji. CO jak co, ale szukanie domkow dla szczeniakow powinno byc priorytetem naszych dzialan, sai wiecie jaka jest ich smiertelnosc w schronie. Czy jest ktos chetny do koordynacji tego watku???? Co u tym myslicie????? Gallegro -transport do Lublina - czy ten transport moze rozciagnac sie w czasie? Mam kolezanke, ktora jezdzi do Lublina tak mniej wiecej co 2 tyg. i pewnie by podrzucila szczeniaka. Pytac, kiedy sie wybiera?
  25. Przeciez Olga miala na terme kupca i juz sie zgodzilysmy coby sprzedac. Ta transakcja nie wyszla??
×
×
  • Create New...