Szczerze mowiac najlepszym rozwiazaniem ( poza domkiem oczywiscie) dla Farcika bylby tymczas bo...
1. finanse
2. możnaby lepiej poznać Farta, porobic proby na psa strozujacego, kotecki i dzieci, i takie tam. Wtedy moznaby ruszyc z akcja ogloszeniowa, ale ostatnio zaczelam juz wątpic w cokolwiek, skoro szczeniaki Żelki nie moga znalezc domu juz z 4 miesiace :placz:
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32504&highlight=%C5%BBelki