Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Mycha - wyobraź sobie, że Wujaszek się zrehabilitował i..przyjechał na sobotnie spotkanie do Fundacji :crazyeye: ;)
  2. :evil_lol: myslałam,ze powiesz,ze nie jesteś w stanie przedstawić nowej wersji zdarzeń, coby nie kolidowała z wersją poprzednią :evil_lol:
  3. ;) no nic, poprosimy Kasię o pomoc kiedy indziej ;)
  4. PILNE!!!! Mam dziewczynę, która może dziś zawieźć TEOSIA. MOj nr tel. 0605 13 13 15. Jesli aktualne- zadzwoncie do mnie- podam Wam Jej nr. Chyba juz znalazlyscie inne rozwiazanie, ale moze zeby w pracy sie nie narazac kolejny raz...
  5. Kawał przystojnego faceta z tego Teosia ;) Dobrze, że wszysto OK, ufffffff
  6. Jeszcze jeden bazarek na Tygrysa: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109196 dla dzieciatych ;)
  7. Nie będzie z tego dużych wpłat, ale może coś się uzbiera :roll: Bazarek dla Tygrysa: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108997 Neigh, bede podawałą namiary na Twoje konto do wpłat, OK :cool3: ? Podnoście bazarek przez weekend jeśli możecie, plizz...
  8. Kasiu, odezwiemy się do Ciebie jak coś wymyślimy :roll:
  9. Ktoś już Kasi odpowiedział na PW ? :roll:
  10. No to się pokomplikowało :roll: Że tak powiem - jestem nie w temacie, ale w zwiazku z kiepską sytuacją finansową Tygrysiej skarpety chyba trzebaby zaczać od zbiórki na badania, a dopiero potem zabrać się za wychowywanie chłopaka... Coś dorzuce Tygrysowi - Neigh.
  11. [quote name='Folen'] Brooklyn już nie "zwraca", wszystko co dostaje do jedzenia trafia do jego brzuszka i widać, że zaczyna się poprawiać. W środę mają być foty, to sami ocenicie mam nadzieję.[/quote] Oj, to dobrze :p Czekamy na fotki :cool3:
  12. :evil_lol: oczyma wyobraźnie wszystkie wyobrażamy sobie błogo Twoją wizualizację, Neigh :evil_lol: i na razie nie cieszymy się- do soboty ;)
  13. Folen, a zdarza mu się jeszcze "zrócić" ? Mam nadzieję, że rzadko..
  14. Farciku, udało się :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  15. Ha ha, tak mi się wydawało :lol: ze ten tymczas stalym sie stanie :multi:
  16. A ja się cieszę, że Teos taki mądry i zsocjalizowany chłopak się zrobił. Czy jakas "Pani Sasiadka" myśli o nim? BO już się pogubiłam z tego wszystkiego? Jest jakieś światełko?
  17. Ło matko :oops: a my już dzisiaj rozmawiałyśmy :oops: [SIZE=4][COLOR=red]OLGA -SŁOńCA na codzień, duuużo zdrowia, no dobra i tych pieniędzy, niech będzie ;)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Niech wszystkie Twoje marzenia się spełniają i niech otaczają Cię sami fajni ludzie :evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.gify.org/bazagif/urodziny/ricorrenza026.gif[/IMG] P.s. a co z tym szampanem ? [IMG]http://www.gify.org/bazagif/urodziny/ricorrenza028.gif[/IMG]
  18. To faktycznie wet na medal, ze świecą takiego szukać.
×
×
  • Create New...