[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6209/boksia1pd0mo4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img234.imageshack.us/img234/7731/bokin0.jpg[/IMG]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Boksia[/COLOR][/SIZE][/B] - ok. 3-mies. boksiowata sunieczka. Błąkała się niedaleko pracy Erki. Przygarnęła ją starsza pani, która ma juz psa i nie może jej zatrzymać. Zamierzała oddać ją do schroniska, ale zgodziła się poczekać jeszcze jakiś czas. Sunia jest odrobaczona, dostała witaminki i trochę karmy na zapas. Pilnie szuka domu.
Ma też swój wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47587[/URL]