wybuch radości był u mnie i to jaki:lol:TYlko nie mam gdzie o tym pisać, bo tu jest wątek Lirkowo Inkowy przecież;) Ale na miau nawet zajrzałam przeczytałam wszystko dwa razy, a nie mogę odpisać, bo nie jestem zalogowana.;) Super domeczek sie trafił i to do dwóch kotków na raz! Jaka duma mnie teraz rozpiera:pTYlko jeszcze nie bardzo sie połąpałam która to Basia:lol: To jakaś kotka też od pani Hass?
Domek był z mojego ogłoszenia na kupsprzedaj, moze warto tam też kotki ogłaszać?:razz: