[quote name='Linssi']Oby Axel nie okazal sie takim Henkiem-spanielem bo wtedy to jest po nas...:shake:
[/quote]
Właśnie ja to samo mówiłam Ewelince, też się tego boję:shake: Ewelinka sama kiedyś miała pudelka, a Axelek taki trochę pudlowy i podobno to indywidualiści.
Zobaczymy, może za jakiś czas nabierze do ludzi zaufania i wtedy będzie lepiej. Oby!
Andziu może dudziaczkowi uda się zrobić[B] ładne[/B] zdjęcia Toli:eviltong: Ja przestawiłam sobie oświetlenie i nie mogłam tego odblokować, dopiero mojemu bratu się to udało:oops:
Kolejnemu psiakowi u pani Ani w sytuacji kiedy Irka wyjeżdża trzeba koniecznie szybko znaleźć nowy dom! Pani Ania jest już mocno schorowana i nie daje sobie rady ze wszystkim, a ma jeszcze na działce Monę i Reksia. Dudziaczek szybko ruszajmy z akcją ogłoszeniową:razz: