Linsi a co z tym psiakiem się stało potem? Ciągle się błąka w twoich okolicach? może by mu foteczki zrobić.
Rafę już ogłosiłam na tych ważniejszych stronach.
Wkleiłam Patkę w dziale przygarnę psa i... sunia się bardzo spodobała.:cool3: Czekamy tylko jeszcze na wieczorną naradę rodzinną.
Podobno już była nawet rozmowa z erką... Trzymam kciuki!
Ten Dt psiaka, który jest w schronie w Olsztynie nie będzie po niego jechał w najbliższym czasie? Może pani by się udało do Olsztyna podjechać, albo gdzieś po trasie? Nie mam orientacji czy to daleko od Słupska
Wow, zdjęcia prześliczne, oglądam je już 3 raz:lol:
Nie wiem kto robił zdjęcia, chyba Krzyś, ale genialnie uchwycił twoje minki:evil_lol: Szczególnie te z pochwałami.Ach ile się przy nich uśmiałam:lol:
Nawet te kradzieże udokumentowałaś:oops: Oj jak mi było wstyd za tego głodomora:mad:
Psiaki cały spacer biegały za nieswoimi zabawkami, Saga za Spajusiową a Spajki za Sagową:lol: Cudze jednak najlepsze:diabloti:
I nie żadne 3 S, tylko Saga Ola Spajki- [B]SOS[/B]:P
Fajnyy był spacerek, super się zdjęcia teraz ogląda!
Widać, że specjalnie mówiła że zdjęcia nieładne:mad: Chciała żeby jej komplementy prawić:lol:
To drugie zdjęcie z relaksem Sagi zabójcze, mój kochany wsiowy burek:loveu:
Buu, zdjęciów nie wkleja:placz:Podobno brzydko wyszły:mad:
Wklejać, wklejać bo taki fajny psacerek był:lol: Tylko naskarżę, że uściski od Tanii nie przekazane:shake:
Zmowa widzę jakaś:placz: Nic litości nie macie:eviltong:
Pani Ania ma specyficzne poczucie humoru i oczywiście skojarzenie miała typowo psiowe:lol: Hmm pomyślmy który psiak ma podobną fryzurę do mojej...;)
No to pięknie. Ciekawe kto mógł tak się zachować, Ewelinko są już jacyś podejrzani?:razz: Mam nadzieję, że chociaż pomogą w szukaniu mu domu....
To ile psiaków jest teraz na działce? 5?
Joy faktycznie roześmiany, widać że ma się świetnie:lol:
widzę, że Saginka się załapała nawet:lol:
Ewelek jakby cuś to ja wracam na weekend majowy jutro i będę do poniedziałku:cool3: Możemy powtórzyć wypadzik;)
Nikt tak jak Tania nie potrafi mówić doobryy:loveu: :evil_lol: Na żywo brzmi jeszcze milej;)
Lira jest niesamowita, tyle ma pasji w sobie i mam wrażenie że wcale się nie męczy.
Ja napiszę tylko WOOOOW! :lol::crazyeye:
Gratuluję talentu;) A mogę złożyć zamówienia na ogrodowe foteczki, na przykład jakiegoś zaprojektowanego przez panią magister ogrodu? :razz:
A może coś więcej o domku dla Kiniusi?:cool3:
Biała suczka z Pińczowa to Sasanka? Jeśli to ona, to sama bym na nią miało ochotę;)
Sezon adopcyjny chyba się rozpoczął, oby coraz więcej dobrych domków się znajdowało:lol: