[quote name='BoUnTy']Znajoma pyta czy w schronisku potrzebują dywany, kasetony i kołdry, czy ktoś wie czy to potrzebne?[/quote]
Przyjmą wszystko.
Na czwartek jesteśmy z Janeczką zaproszone do Urzędu Miejskiego do wiceprezydenta na rozmowę o sterylizacji kotów i o WOLONTARIACIE! Powiedziano mi ze jest ogromna szansa że sprawa nareszcie ruszy.
Trzymać kciukasy!