-
Posts
325 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chesti
-
I ja się bardzo cieszę, że wróciliście :)
-
Zdrówka dla Maszki :*
-
Dobrze, że komórki się tak łatwo nie da olać jak dogo ;P
-
Hahahah bo pewnie tak jest :D Łap ;) Nie będę świnia, podzielę się :P
-
Mój ostatnio uskutecznia spanie w umywalce :) No chyba, że ktoś niezbyt dokładnie spłucze pastę do zębów... wtedy umywalka jest be ;) U nas jest śniegowe szaleństwo, jak zawsze. Ale Sońka to prawie północniak ;) , a Zeus to Zeus... Bajgle kochają śnieg prawie tak samo jak żarcie ;D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Chesti replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Cześć Magda :* Wlazłam na dogo z okazji tego, że mam robotę do zrobienia na kompie ;P Więc jak już jestem to nie wypada się nie przywitać. Foty obłędne! Napatrzeć się nie mogę na tą słodycz :) -
Hej Aga. Co u Was? Mam nadzieję, że coraz lepiej.
-
Bry Mariolka :) Widzę, że też często zaglądasz ;P
-
Po pierwsze się przywitam, bo dawno mnie tu nie było. Ale ja mam podobnie do Ciebie. Mam robotę do zrobienia więc wlazłam na dogo. Po drugie, współczuję straty :((( Bardzo mi przykro Tyś :( Po trzecie, jak to mówi nasz wet.. z babcią to jeszcze nikt nie wygrał ;) Choć mnie poniekąd się udało, ale... no tak, ja po prostu wzięłam Sonię pod swoją opiekę, ja o niej decyduję, o tym co je i gdzie mieszka. O dziwo babcia jest mi teraz wdzięczna do tego stopnia, że sama z własnej woli sponsoruje psicy karmę z górnej półki. Można? Można! Ale z początku lekko nie było, oj nie. Starsi ludzie mają to do siebie, że bardzo ciężko jest ich przestawić na inny tok myślenia. Jeśli tylko masz szansę na zabranie Morusa do siebie, bierz i nie zastanawiaj się.
-
Witam się :) U Was jak zawsze pięknie <3 <3 <3 Co słychać?
-
1. Kupię książkę: "Punkt i linia a płaszczyzna" - Wasyl Kandyński (obojętne jaki stan, byle kompletna ;)) 2. Posłanie dla psa Szerokość ok 80/90cm
-
Jak już wlezę na dogo... Nie wiem co mam napisać, brak mi słów :( Kropi, co się stało? ;(
-
Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie nie wzięłoby jej pod opiekę? Pytałaś? Mam zapytać? Oni wiedzą co robią i sunia ma wtedy duże szanse na świadomy domek. Zwłaszcza, że to charakterna babka. Nie polecam SOS Beagle - jakby co.
-
ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy
Chesti replied to Chesti's topic in Foto Blogi
Cześć Jola. Dziękuję :) Tia ;) Wreszcie znalazłam taki, który nie zabijał ceną i robi przyzwoite zdjęcia. Lenia mam strasznego. Nadrabiam Wasze wąteczki (a trochę się nazbierało), no i widzę, że czas mi po prostu wsiąka. Lecę bo muszę do znajomej dzwonić. Robię jej w sierpniu foty ślubne i musimy dogadać szczegóły. Miałam dzwonić godzinę temu, a mnie dogo wciągło o_O Wrócę wieczorkiem to dodam jakieś fotki jeszcze. -
ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy
Chesti replied to Chesti's topic in Foto Blogi
No przeca jestem ;P Mariolka, ja do zdjęć nawet jeszcze nie usiadłam. Ciągle coś :( Z aparatu nie mam na razie nic do pokazania więc Cię uraczę pstrykami z komórki haha Tak na szybko, wrzucam te co mam z wycieczek do Łukęcina Boskie tam są te klify Zeus poznał kumpla. I to tadaaaam... pełnojajecznego ;D Mam też filmik z zabawy. Jak się naumiem to wstawię. Z tej drogi co Ci mówiłam to mam tylko takie. Na fotach nie widać jak jest wysoko. Wytłumaczę Ci później jak tam wleźć ;) Las w Łukęcinie :) No i żeby nie było, że mieliśmy cały czas marną pogodę. Plażing też był. Ale ja foty i tak wolę trzaskać jak jest pod chmurką ;) Na dniach się poprawię i wpadnę tu na dłużej. Może mi się uda ;P -
Właśnie koło Was przejeżdżamy i przypomniałam sobie o dogo. Myślałam że może wpadli byście nad morze. A tu takie wieści :-( Prędzej bym się spodziewała, że Barko... Lucy... potworku kochany :-( [*] Współczuję...
-
Heh ciekawa jestem czy Lucyna koniec końców trochę spokornieje ;) Na razie jej jeszcze hormony szaleją. Choć jak "znam" Lucy.... ;PPP Zdjęcia super!
-
ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy
Chesti replied to Chesti's topic in Foto Blogi
Ale e-beagle to przecież stary adres ;) Beaglowe forum to jedno z miejsc w sieci, które trzymało jeszcze jako taki poziom i coś się tam działo. Obawiałam się, że i bajglowe towarzystwo postanowiło się przenieść na fejsa - jak wszystko. Tu widzisz, że dogo leży i kwiczy w zasadzie. Nie zdziwię się jak kiedyś po prostu zniknie. -
ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy
Chesti replied to Chesti's topic in Foto Blogi
Cześć Milenko :* Przepraszam za brak kontaktu, ale u mnie ostatnio takie różne zawirowania, że hej :/ Już nie chciałam pisać, że znowu nie dam rady się z Wami spotkać. Ale wiosna tuż, tuż ;) Będzie więcej okazji - mam nadzieję. Dzięki, że zaglądasz do nas. Buziaki dla mojej ulubionej beagielki :* PS. Co się stało z beaglowym forum? -
Co tu się dzieje ;D Cześć Mariolka :*
-
ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy
Chesti replied to Chesti's topic in Foto Blogi
OMG cały luty mnie tu nie było ;) Myślałam, że z dwa tygodnie góra :P Który dom by tu wybrać hmmm? ;) U nas niestety dalej lipa. Już nawet znajomych zaangażowałam w poszukiwania, bo wszyscy mi mówią, że domu najlepiej szukać pocztą pantoflową. No i nic. Albo jest kosmicznie mała działka, albo dom w rozpadzie, albo fatalna lokalizacja itp. itd. Wychodzi na to, że strasznie wybredni jesteśmy ;) ale zgodni przynajmniej... nie będziemy spłacać kredytu za coś co nam nie pasuje. To ma być nasze miejsce na ziemi i koniec kropka. Z bardziej optymistycznych wieści - jedziemy w czerwcu do Pobierowa :D Dziś klepnęliśmy termin. Mariola nie wybieracie się czasem? Za oknem wiosna, a ja jeszcze trochę śniegiem rzucę ;) I gwiazdeczka moja :* Babcia Sonia -
O! To to. Trochę się naoglądałam i (nie wiem, może akurat trafiłam na nieodpowiednie psy) stwierdziłam, że ja bym swojego psa tak nie mogła męczyć. Druga sprawa to taka, że nie chciałabym mieć takiej ciepłej kluchy w domu. Zawsze miałam choć trochę pie.dolnięte psy i takie kocham najbardziej. Staffiki są boskie. Ale jako para do bajgla (a u mnie najpewniej już zawsze będzie jakiś bajgiel jako jeden z psów) nie bardzo mi pasuje. Przypuszczam, że one bawiłyby się przednio. Tylko, że ja bym szybko osiwiała ;) Bierz Tinkę :P ;D
-
ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy
Chesti replied to Chesti's topic in Foto Blogi
Dzięki :* Dam, dam ;P Haha bingo! Wyczułaś mnie :) Matylda :)) Przez te ponad osiem lat zauważyłam, że to imię albo bardzo się podoba, albo bardzo nie podoba. Ja oczywiście uwielbiam, sama Matylda na szczęście też. A imię wybrał mój Piotrek :) No i śmiesznie było bo moi rodzice i moja siorka od początku byli zachwyceni wyborem, a teściowa i szwagierka pukały się w czoło i próbowały wpłynąć na naszą decyzję. No niestety latka lecą ;) Dzięki Mariolka :* To ostatnie to nie tylko życzenie dla Ciebie :) Petycja zrobi swoje i się na jakimś karkonoskim szlaku spikniemy :))) Zobaczysz :) Dziękuję :)) Dzięki Madzia :* Wiesz, na "psach" to ja byłam z 15 lat temu. Pamiętam jeszcze tą pierwszą szatę graficzną, z dogiem bodajże ;D Ale później pojawiła się dogomania i zapomniałam o tamtym forum. Na początku grudnia przez przypadek trafiłam na info o konkursie foto i konto machnęłam.