Jump to content
Dogomania

Chesti

Members
  • Posts

    325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chesti

  1. Witam się :)
  2. Łooooo ile fot! Labkowe szaleństwo :D Super!
  3. Jaka Maszka <3 <3 <3 A jaki Hirek w czapie <3 :D <3 :D
  4. O matko i córko ;) Podpisy wróciły na dogo. Czyżby szło ku lepszemu? Tak dla odmiany ;) Jeszcze emoty i będzie git :P Heh... dom znowu jest ogłaszany. Albo się rezerwacja rypła, albo ktoś z nami nieładnie pogrywa ;) A dom? Według wielu ludzi to rudera. A na mnie ten dom tak działa, tak przyciąga i tak nęci, że to nie może być zwykłe zauroczenie ;) Zobaczymy jak się to dalej potoczy. Jeśli ma być nasz, to będzie.
  5. Najlepsiego Eryczku :*
  6. Dobrej nocki i szerokiej drogi :)
  7. Do bólu :P Ooooo widzisz :D Może być :>
  8. Ja bym chciała drugie. Jakby ktoś za mnie urodził ;P
  9. Kurcze, ja tu nie mogę za często wchodzić bo jak patrzę na takie słodziaki to mi się kolejnego bejbika zachciewa ;D Najlepszego z okazji rocznicy :* Ja się zaręczyłam w dzień kobiet :]
  10. Sto lat Hiro! :D Haha dziwnie mi się patrzy na psa, który je z normalną prędkością. Zeus przy Hiro to normalnie jakiś jamochłon ;)))
  11. Szczęściara :D Udanego!
  12. Ty niedługo będziesz mieć. I to jakie! :)
  13. Hehehe fajna mapka :)
  14. Mnie nie słucha ani dziecko, ani pies, ani kot... się przyzwyczaiłam ;D
  15. A to moja babcia miała takiego towarzyskiego kocura. Kiedyś odkryła, że Roman siada na murku u sąsiadów i delikatnie głaszcze ONkę sąsiadów po nosie. Wszystko nic, tylko ONka miała przezwisko Alf, bo tak koty "kochała" :) Oj tam oj tam. Nie może być idealnie ;)
  16. Nie no śmieję się ;) Bajgiel od prawie dwóch lat robi podchody do kota, a kot ma go głęboko. Ja tam drugiego futra nie chcę :P
  17. Bry :) Skąd się bierze takie koty co psy lubią? Bo mój bajgiel poszukuje ;) Masz przeuroczych synów Magda. Aż się buzia śmieje jak się na nich patrzy :)
  18. Też mi się podobają :) Spoko, na kręgosłupie podobno boli jeszcze bardziej, a i to ludzie przeżywają :)
  19. Najważniejsze, że piesy wyspacerowane :)
  20. Ale masz ładne rzeczy. Też sobie kiedyś taki młynek do kawy sprawię. Jak sobie już sprawię dom hahaha ;P
  21. Super wyglądasz :) Jesteś pewna, że pierwszy tatoo chcesz pod obojczykiem? ;)
  22. Wszędzie teraz trąbią, że się tyje od węglowodanów. Ja nałogowo pochłaniam makaron (od zawsze moje ulubione żarcie) i uwielbiam białe pieczywo. Moja waga poszła w górę tylko raz, jak byłam w ciąży :P Jakoś mi ciężko uwierzyć w tą teorię ;) A Hiro znowu hipnotyzuje tymi oczyskami <3
×
×
  • Create New...